header
QR Kod
LivU - Canlı Video Sohbet

LivU - Canlı Video Sohbet

1.7.6 geliştirici LIVU Team
(0 İncelemeler) Şubat 10, 2024
LivU - Canlı Video Sohbet LivU - Canlı Video Sohbet LivU - Canlı Video Sohbet LivU - Canlı Video Sohbet LivU - Canlı Video Sohbet LivU - Canlı Video Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
1.7.6
Güncelle
Şubat 10, 2024
Geliştirici
LIVU Team
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.videochat.livu
Şimdi İndir

LivU - Canlı Video Sohbet Hakkında Daha Fazla

LivU, tek bir tuşla insanların anlamlı ve heyecan verici bir çevrimiçi sosyal deneyim yaşamasını sağlamayı amaçlayan bir canlı video uygulamasıdır. LivU'da kullanıcılarımızın arkadaşlarını daha iyi tanımalarına yardımcı olacak Video Arama, Video Eşleşme, Yazılı Mesajlaşma, Anlık Çeviri gibi özellikler mevcuttur

LivU, kullanıcıların yeni insanlarla tanışabileceği, arkadaş edinebileceği ve eğlenceli zaman geçirebileceği bir video sohbet uygulamasıdır. Cinsiyet ve bölge seçenekleri ile kullanıcılar, kafa uyuştuğu kişilerle canlı video eşleşme yapabilir ve istedikleri zaman 1'e 1 video aramalar yapabilirler. Uygulamanın en önemli özelliği, gerçek zamanlı çeviri özelliği ile farklı diller konuşan kişilerin bile rahatça iletişim kurabilmelerini sağlamasıdır. Ayrıca gelişmiş video filtreleri ve güzellik efektleri ile kullanıcılar, daha eğlenceli bir video sohbet deneyimi yaşayabilirler.

LivU, kullanıcıların gizliliğine ve güvenliğine büyük önem vermektedir. Bu nedenle tüm video sohbetler, kullanıcıların güvenliği için bulanık ekran olarak başlar ve sadece sohbetteki kişilerin görüntü ve ses geçmişine erişebilmesi sağlanır. Kullanıcılarımızdan topluluk kurallarına uymaları istenir ve topluluk kurallarına aykırı davranışlar sergileyen kişileri bildirmeleri rica edilir. Uygulama içerisinde isteğe bağlı satın alma seçenekleri sunulmaktadır ancak bu seçenekleri kullanmadan da uygulamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kullanıcıların görüşlerinin ve önerilerinin önemsendiği LivU, kullanıcıların uygulama hakkında sorularını sorabilecekleri, destek alabilecekleri ve güncel promosyonlardan haberdar olabilecekleri çeşitli iletişim kanalları sunmaktadır. Bu kanallar arasında LivU'nun resmi websitesi, Facebook, Instagram ve Twitter hesapları bulunmaktadır. Uygulamayı daha da geliştirebilmek için kullanıcıların fikirlerini paylaşmaları teşvik edilmektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.