header
QR Kod
浪LIVE -  歌唱才藝直播平台

浪LIVE - 歌唱才藝直播平台

6.2.7.6 geliştirici ShineRay Co., Ltd.
(0 İncelemeler) Nisan 19, 2024
浪LIVE -  歌唱才藝直播平台 浪LIVE -  歌唱才藝直播平台 浪LIVE -  歌唱才藝直播平台 浪LIVE -  歌唱才藝直播平台 浪LIVE -  歌唱才藝直播平台 浪LIVE -  歌唱才藝直播平台

En Son Versiyon

Versiyon
6.2.7.6
Güncelle
Nisan 19, 2024
Geliştirici
ShineRay Co., Ltd.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.lang.lang
Şimdi İndir

浪LIVE - 歌唱才藝直播平台 Hakkında Daha Fazla

浪LIVE直播,全台NO.1歌唱才藝直播平台

Bu uygulama ile günlük yaşamınızda sosyal çevrenizi zenginleştirecek bir eğlence canlı yayın deneyimi sunuyoruz! Sınır tanımayan şarkıcılar, dansçılar, internet ünlüleri, KOL'lar ve modeller gibi çok popüler canlı yayın etkinlikleri ile anlık, interaktif sohbetler ve ruhunuzu yatıştıracak melodilerle yanınızda olacağız. Ayrıca, yeşil ve sağlıklı bir canlı yayın ortamına bağlı kalarak sizi eğlendirecek canlı yayın programlarımız da bulunuyor!

"En benzersiz eğlence deneyimi, Lang LIVE canlı yayınında!"

Seçkin popüler takım Fubon Angels, Lotte Girls ve Taoyuan Leopards'ı içeren seçkin lider grupları, sokak sanatçıları, kaliteli modeller, tiyatro, dans ve diğer yetenekli kişiler arasından en gerçek duygularla seçilmiş ve size her gün eşlik edecekler!

【Popüler Öne Çıkan İçerikler】

★ Spor dünyasına adım atarak yeni bir yayın alanı yaratın Basketbol ve beyzbol sahasını birleştiren bu yayın, Lotte Girls, Fubon Angels ve Taoyuan Leopards ile birlikte Lang LIVE canlı yayınında sohbet etmenize olanak tanır. Cheerleader kızlara en güçlü desteği verin!

★ Farklı konularda canlı yayınlar keyifli olmayı bırakmayacak Çevrimiçi ve çevrimdışı zengin etkinlik ödülleri: Aylık tema yarışmaları, özel tatil etkinlikleri, kostüm partileri ve Lang LIVE size düşünemediğiniz yayın oyunları sunuyor!

★ En anlık çevrimiçi Live House güzel sesler Sokak sanatçıları, şarkıcılar ve müzik yapımcılarının yanı sıra en huzur veren müziği birlikte söyleyin!

★ Ünlü güzel erkek ve kadınların yüzlerinin yayınlarında etkileşime girin Hayalinizdeki insanı bulun, yakışıklı ve sıcakkanlı erkekler, tatlı ve sevimli güzel kadınlar her ikisi de Lang LIVE'da sizi bekliyor!

★ Eğlenceli ve yüksek kaliteli çeşitli canlı yayın programları Şarkı söyleme, yemek, seyahat vb. gibi heyecan verici içeriklerle birlikte Lang LIVE, cheerleader kızlar, idol gruplar, şarkıcılar ve kaliteli canlı yayıncılarla birlikte eğlenceli bir çeşitlilik programı sunuyor ve sizinle rahat vakit geçirmenizi sağlıyor!

【Özellikler】

◆ Canlı yayını izleyerek görevleri tamamlayın ve altın kazanın Günlük görevler, yayınları izlerken kilidi açın, kolayca altın kazanın~

◆ Saatlik listelerde ödüller kazanın Yayıncılarla birlikte sınırlı bir süre için listelerde yükselin, liste kırmızı paketlerle dolu, güneşli dalga her şey sizin olsun~

◆ Mikrofonları açın ve büyük bir meydan okuma yapın Yayıncılarla sınırlı bir süre için bağlantı kurarak büyük bir meydan okuma yapın, neşeli sohbetler ve gülümseme anları sizi bekliyor~

◆ Düşünceli ve güzel hediyelerin özel efektleri Seviye hediyeleri, ses hediy

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.