header
QR Kod
Link Messenger

Link Messenger

7.1.67 geliştirici Link Messenger
(0 İncelemeler) Şubat 18, 2024
Link Messenger Link Messenger Link Messenger Link Messenger Link Messenger Link Messenger

En Son Versiyon

Versiyon
7.1.67
Güncelle
Şubat 18, 2024
Geliştirici
Link Messenger
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.linkmessenger.me
Şimdi İndir

Link Messenger Hakkında Daha Fazla

Link Messenger is neither sponsored by Signal nor affiliated with Signal.
/lkmessenger

Link Messenger size, fotoğraf ve videolarınızı önem verdiğiniz arkadaşlarınız ve takipçilerinizle paylaşmanıza olanak tanır. Arkadaşlarınızla bağlantı kurun, yaptıklarınızı paylaşın veya dünyanın her yerinden diğerlerinden nelerin yeni olduğunu görün. Topluluğumuzu keşfedin, burada kendiniz olmaktan özgür hissedebilir ve günlük anlarınızdan hayatınızın önemli anlarına kadar her şeyi paylaşabilirsiniz.

Link Messenger Hikayenize, 24 saat sonra kaybolan fotoğraflar ve videolar ekleyin ve eğlenceli yaratıcı araçlarla hayata geçirin. Hikayeler, günlük anlarınızı veya gönderilerinizi metin, müzik, etiketler ve GIF'lerle kolayca paylaşmanıza olanak tanır ve Hikayelerinizi canlandırır.

Arkadaşlarınızla özel olarak paylaştığınız memeler ve sohbetler yapın. Boomerang'lar, yakaladığınız herhangi bir anı eğlenceli bir mini-videoya dönüştürürken Superzoom, otomatik olarak yakınlaştığında özel efektler eklemenizi sağlar.

Hikayelerinize anketler ekleyerek arkadaşlarınız ve takipçilerinizle daha fazla etkileşim sağlayın. Video kliplerinizi belirli Yakın Arkadaşlarınızdan seçin veya herkese açık hale getirin. Favori anılarınızı profilinizde sabitleyerek Hikayelerinizi Vurgular olarak canlı tutun.

Arkadaşlarınıza mesaj gönderin. Besleme veya Hikayelerde gördükleriniz hakkında bir veya daha fazla arkadaşınızla eğlenceli sohbetler başlatın. Nerede olursanız olun bağlantı kurmak için video sohbet edin. Favori hesaplarınızdan trendleri öğrenin ve onları arkadaşlarınızla paylaşın.

Arkadaşlarınıza mesaj gönderin, gönderileri özel olarak paylaşın ve sohbet bildirimleri alın. Fotoğraf ve videolarınızı Besleme'ye gönderin, doğrudan telefonunuzun kütüphanesinden fotoğraf ve videolar yükleyin. Takipçilerinizle içeriği anında paylaşın. Profilinizde göstermek istediğiniz fotoğraf ve videoları Besleme'ye gönderin. Hayatınızın anlarında kısa videolar veya fotoğraf güncellemeleri yayınlayın. Birisi gönderinizi beğendiğinde veya yorum yaptığında bildirim alın.

Favori gruplarınız, ünlüler, oyuncular, sporcular ve şarkıcılarınızı canlı güncellemeler için takip edin. Markaları keşfedin ve yerel küçük işletmelerle bağlantı kurun. Kişisel stilinize uygun ürünler satın alın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.