header
QR Kod
Linguado - Language Community

Linguado - Language Community

2.9.93 geliştirici Linguado Inc.
(0 İncelemeler) Mayıs 17, 2024
Linguado - Language Community Linguado - Language Community Linguado - Language Community Linguado - Language Community Linguado - Language Community Linguado - Language Community

En Son Versiyon

Versiyon
2.9.93
Güncelle
Mayıs 17, 2024
Geliştirici
Linguado Inc.
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
linguado.com.linguado
Şimdi İndir

Linguado - Language Community Hakkında Daha Fazla

Linguado is a free mobile app that allows you to instantly link with native speakers of the language you desire, by proximity or worldwide.

Bizim sürekli çabalarımızın bir parçası, platformumuzu herkes için güvenli ve eğlenceli tutmaktır. Dil ve kültür sevgililerinden oluşan 16+ topluluğuyuz, ancak güvenlik en önemlidir. Lütfen her yaş, ulusalite ve cinsiyetten insanlarla konuşurken saygılı olun.

Linguado'yu dil, ulusalite ve konum temelinde insanlarla bağlantı kurmak için kullanın - yeni bir dil öğrenmek, sanal olarak yeni bir kültür keşfetmek veya yakında bir arkadaş bulmak isteseniz de olabilir. Tüm bunları Linguado kullanarak elde edebilirsiniz.

Uygulamayı indirerek Linguado'nun tam özelliklerine ve işlevselliğine her zaman ve her yerde erişebilirsiniz.

Neden Linguado dil öğrenmek ve pratik yapmak için en iyi uygulama:

KELİME HAZNENİZİ ARTIRIN Doğru kelimeleri bulmakta zorlandığınız durumlarda, uygulama içi çeviri özelliğimiz size bir mesaj oluşturmanıza veya gelen bir mesajı çevirmenize yardımcı olur.

TELAFİ EDİNİZİ PERFEKTE EDİN Yerlilerle uyum sağlayın ve konuşma becerilerinizi geliştirmek için ses notlarını kaydedip dinleyerek kendinizi geliştirin.

GRAMERİ ANLAYIN Zorlu dil öğrenme sürecinde birbirinize yardım ederek dil öğrenmenin en etkili yolu olan dil banyosuna ve yerli konuşmacılarla konuşmaya yardımcı olun.

KENDİNİZE GÖRE LINGUADO Sıkı programlar ve kitapla öğrenmeyi unutun. Kişisel dil öğrenme tarzınızı benimseyin - mesajlaşma, ses yoluyla veya hatta yüz yüze buluşma şeklinde olabilir.

Neden Linguado'yu seveceksiniz veya neden Linguado'ya aşık olacaksınız:

- Dil, ulusalite ve/veya yakınlığa göre yeni arkadaşlar keşfedin. - Uygulama içi çeviri araçlarını kullanarak bağlantı kurun ve daha akıcı konuşmalar yapın. - Geziye mi çıkacaksınız? İlgi alanlarınızı paylaşan veya yerlilerden yeni ilgi alanları keşfedin. Veya varış öncesi yararlı ipuçları almak için bir yerli ile bağlantı kurun. - Seyahat edemiyor musunuz ama istiyor musunuz? Linguado, dünya çapında 200'den fazla ülke ve bölgedeki yerlilerle bağlantı kurabilme imkanı sunarak size en iyi seçeneği sunar.

Sizin profiliniz:

- Kendinizi tanıtmak için Linguado profilinizde "Benim Hakkımda" bölümünü kullanın. - Geçmişinizi, ilgi alanlarınızı ve konuşma konularınızı vurgulayın. - Sizi göstermek ve potansiyel Linguado Bağlantıları'nın sizi bulmasına yardımcı olmak için bir veya birkaç resim ekleyin.

Topluluğunuz:

- Dil dostları, ülkenizden arkadaşlar ve işbirliği yapabileceğiniz insanlar. - Faaliyetlerine dair güncellemeleri görün ve uygulama içinden iletişim kurarak bağlantıda kalın. - Kalıcı ili

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.