header
QR Kod
Lingokids - Oynayarak öğren

Lingokids - Oynayarak öğren

8.50.0 geliştirici Lingokids - English Learning For Kids
(0 İncelemeler) Şubat 25, 2024
Lingokids - Oynayarak öğren Lingokids - Oynayarak öğren Lingokids - Oynayarak öğren Lingokids - Oynayarak öğren Lingokids - Oynayarak öğren Lingokids - Oynayarak öğren

En Son Versiyon

Versiyon
8.50.0
Güncelle
Şubat 25, 2024
Geliştirici
Lingokids - English Learning For Kids
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
es.monkimun.lingokids
Şimdi İndir

Lingokids - Oynayarak öğren Hakkında Daha Fazla

2023'nin bir numaralı EĞİTİCİ UYGULAMASI

Lingokids, çocuklar için eğlenceli ve etkili bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır. 1200'den fazla interaktif etkinlik sayesinde çocuklarınızın İngilizce dil becerilerini geliştirirken, günümüz dünyasında başarılı olmalarına yardımcı olacak dersler ve sosyal-duygusal eğitimler sunar.

KidScreen tarafından "2023'ün En İyi Orijinal Eğitim Uygulaması" ödülüne layık görülen Lingokids, Oxford Üniversitesi yayınlarına dayalı içerikleriyle güvenilir bir öğrenme deneyimi sunar. Tamamen reklamsız ve öğretmen onaylı olan uygulamaya, 50 milyondan fazla aile güvenmektedir.

Lingokids, doğal dil öğrenme yönteminden esinlenerek çocuklara yoğun bir İngilizce öğrenme deneyimi sunar. Oyunlarla motive olan ve dil eğitimleri sayesinde hata yapma korkusu azalan çocuklar, odaklanarak dil becerilerini geliştirir ve özgüven kazanır.

Uygulamada, matematik, okuma-yazma, coğrafya ve daha fazlası olmak üzere 60 konu başlığında 1200'den fazla etkinlik bulunur. Bu etkinlikler, çocuğun seviyesine uyum sağlayarak basit becerilerden, hafıza gibi daha kompleks becerilere kadar çocuğun gelişimine katkıda bulunur. Tüm etkinlikler İngilizce dilinde ve eğlenceli formatlarda, şarkı, video ve oyunlarla sunulur.

Modern dünyada çocuklar sadece katı bir eğitim temelinden daha fazlasına ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle Lingokids, mühendislik ve empatiden okuma ve dayanıklılığa kadar birçok modern dünya becerisini içeren oyunlar ve etkinlikler sunar. Ayrıca, sosyal ve duygusal eğitimin yanı sıra günlük rutinlerle ilgili uygulamalı dersler de sunarak, çocukların sosyal ve duygusal becerilerini de geliştirir. Uygulamada, hareket, spor ve yoga gibi aktiviteleri teşvik eden birçok etkinlik de yer alır.

Lingokids, çocukların gelişimlerini takip etmenize olanak sağlayan bir ebeveyn alanı sunar. Burada gelişim raporları ve ebeveynler için ipuçları bulabilir, topluluk forumlarına katılabilirsiniz.

Uygulamada yer alan orijinal karakterler de çocukların eğlenerek öğrenmesine yardımcı olur. Billy eleştirel düşünceli ve sorun çözücü, Cowy üretken, Lisa macerayı seven ve Elliot ise ekip projelerinde işbirliği yapmayı seven karakterlerdir. Hepsi de bilginin peşindeki robot Babybot'a yardımcı olurlar.

Lingokids Plus aboneliğiyle, bir dizi konuyu kapsayan 1200'den fazla interaktif İngilizce eğitici aktiviteye sınırsız erişim sağlanır. Ayrıca, 4 farklı özel profil oluşturabilir, haftalık gelişim raporlarına ulaşabilir ve ebeveyn topluluğuna katılabilirsiniz. Tamamen reklamsız içerik ve farklı cihazlardan tek seferde oynama ve öğrenme seçeneği de Lingokids Plus aboneliğiyle sunul

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.