header
QR Kod
LINE: Arama ve Mesaj

LINE: Arama ve Mesaj

geliştirici LINE (LY Corporation)
(0 İncelemeler) Şubat 14, 2024
LINE: Arama ve Mesaj LINE: Arama ve Mesaj LINE: Arama ve Mesaj LINE: Arama ve Mesaj LINE: Arama ve Mesaj LINE: Arama ve Mesaj

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 14, 2024
Geliştirici
LINE (LY Corporation)
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
jp.naver.line.android
Şimdi İndir

LINE: Arama ve Mesaj Hakkında Daha Fazla

LINE yalnızca mesajlaşmanın değil, aynı zamanda ücretsiz sesli ve görüntülü aramaların keyfini bulunduğunuz her yerde çıkarmanızı sağlayarak iletişimi küresel anlamda yeniden şekillendiriyor. LINE’ı tüm dünyada mobil cihazlar, masaüstü bilgisayarlar ve Wear OS cihazlarında kullanabilirsiniz.

LINE, dünya çapında bilinen ve 52 ülkede bir numara olmayı başaran bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, ücretsiz sesli ve görüntülü aramalar yapabilir, arkadaşlarınızla mesajlaşabilir ve çıkartmalarla eğlenebilirsiniz. LINE'ın en son özelliklerinden biri, 200 arkadaşınızla aynı anda grup görüntülü arama yapabilme imkanıdır. Böylece, büyük gruplarla da kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızın fikirlerini öğrenmek için anketler de kullanabilirsiniz. Bu sayede, buluşma planlarınızı daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

LINE'ın ana özellikleri arasında her zaman ve her yerde ücretsiz sesli ve görüntülü aramalar yapabilme imkanı, arkadaşlarınızla mesaj, fotoğraf, video ve konum paylaşabilme özelliği ve ünlü karakterlerin çıkartmalarına erişebilme imkanı yer almaktadır. Ayrıca, LINE'ı mobil cihazınız, bilgisayarınız ve akıllı saatiniz arasında otomatik olarak eşitleyebilirsiniz. Böylece, her cihazınızda güncel ve senkronize bir şekilde mesajlaşmaya devam edebilirsiniz. Keep özelliği sayesinde de mesajlarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı depolayabilir ve arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

LINE'ın resmi hesaplarından faydalı bilgiler alabilir, uluslararası aramalar yapabilir ve akıllı saatlerinizde LINE uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için Android OS 8.0 ve üzeri sürümlere sahip olmanız önerilmektedir. Bununla birlikte, ağ hızınızın düşük olması veya cihazınızda yeterli depolama alanı olmaması durumunda, uygulamanın düzgün çalışmayabileceği hatırlatılmalıdır. Bu durumda, bağlantınızı kontrol etmeniz ve tekrar denemeniz önerilmektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.