header
QR Kod
Likey - Interact with creators

Likey - Interact with creators

6.1.15 geliştirici LOIHI TECHNOLOGY PTE. LTD.
(0 İncelemeler) Mart 10, 2024
Likey - Interact with creators Likey - Interact with creators Likey - Interact with creators Likey - Interact with creators Likey - Interact with creators

En Son Versiyon

Versiyon
6.1.15
Güncelle
Mart 10, 2024
Geliştirici
LOIHI TECHNOLOGY PTE. LTD.
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
to.likey.android
Şimdi İndir

Likey - Interact with creators Hakkında Daha Fazla

Get special photos & videos from your favorite creators!

Likey adlı uygulama, herkese açık olarak görülen günlük fotoğrafların dışında, özel yayınlanmamış fotoğraf ve videolara erişim sağlar. Bu içerikler yaratıcılar tarafından paylaşılmaktadır ve sosyal medyada sürekli takip ettiğiniz yaratıcılarla canlı video sohbetleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ve pratik bir mesajlaşma sistemi ile iletişim kurabilir ve fotoğraf, video ve ses mesajı gibi çeşitli içeriklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Düşünceli hediyelerle teşekkürlerinizi ifade edebilirsiniz. Bu şekilde yaratıcılarınızın özel günlerini kutlayabilir ve onları ilginç ve sevimli hediyelerle etkileyebilirsiniz.

Sempatik özelliklere sahip yaratıcılarla arkadaş olabilirsiniz. Uygulamada her gün yeni yaratıcılar yer almaktadır, bu sayede ünlü arkadaşlar edinebilirsiniz.

Uygulamamız hakkında yorum bırakabilirsiniz. Sizlerden gelen geri bildirimler, Likey'in daha iyi hizmet sunmasına yardımcı olmaktadır.

Yardım ve geri bildirim için, https://likey.zendesk.com/hc/ko adresini ziyaret edebilir veya support@likey.to adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Likey, hizmet için gerekli olan öğelere erişir. Bu nedenle aşağıdaki erişim haklarına ihtiyaç duymaktadır.

[Gereken erişim] -Hiçbiri

[İsteğe bağlı erişim hakları] - Mikrofon: Video ve ses içeriklerini kullanma yetkisi - Kamera: Fotoğraf ve video içeriklerini kullanma yetkisi - Albüm: Fotoğraf ve video içeriklerini içe aktarma izni - Telefon: Cihazın kimlik doğrulama durumunu korumak için kullanılır. - Konum: Konuma dayalı kullanıcı önerileri gibi konuma dayalı hizmetlerde kullanılır. - Yakındaki Cihazlar: Kablosuz ses cihazlarına bağlanma (arama, sesli mesaj kaydetme / oynatma vb.)

*Yukarıdaki erişim hakları kullanım izni gerektirir. Bunlara izin vermeksizin Likey'in hizmetlerinden yine de yararlanabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.