header
QR Kod
Likee - Short Video Community

Likee - Short Video Community

5.21.2 geliştirici Likeme Pte. Ltd.
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Likee - Short Video Community Likee - Short Video Community Likee - Short Video Community Likee - Short Video Community Likee - Short Video Community

En Son Versiyon

Versiyon
5.21.2
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Likeme Pte. Ltd.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
video.like
Şimdi İndir

Likee - Short Video Community Hakkında Daha Fazla

Likee is a free original short video making and sharing platform worldwide with excellent live streams. Likee brings short videos, video effects and live streams into one easy-to-use application. With the powerful personalized feed and video effects, you can easily find viral videos, capture flawless videos, watch and go live stream. It’s time to express yourself, show your talents in live broadcasts, explore and connect with the content you love on Likee.

Likee, dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Her geçen gün daha fazla insan, eğlence, öz ifade ve arkadaşlık kurma amacıyla Likee'yi tercih etmektedir. Likee'yi indirin ve katılın, daha büyük bir dünya keşfedin!

Neden Likee?

Popüler Özel Efekt Kısa Video Yapımcısı ve Editörü

Likee'de, video yapmanıza yardımcı olacak çeşitli video efektleri, yüz filtreleri ve düzenleme araçları bulunmaktadır.

- SuperMix: Yüz Değiştirme, Astral Seyahat, Yüz Kesme ve MV gibi harika özel efektlerle videolarınızı güçlendirin! Profesyonel ve fantastik videolar yapmak için bir fotoğraf yeterli.

- Stickerler ve Müzik Sihirbazı: Çeşitli komik stickerlar, selamlar, alıntılar, renkli saçlar ve sevimli emoji'lerle videolarınızı kişiselleştirin.

- Güzellik Kamerası ve Video Filtreleri: Video filtreleriyle arka planı değiştirin. Çizim, bozukluk, retro, montaj gibi birçok video efektini açın! Güzellik kamerasıyla saniyeler içinde farklı makyaj stillerini deneyin!

Küresel Canlı Yayın ve Arkadaşlık Kurma Topluluğu

Yetenekli milyonlarca blogger, vlogger ve video yaratıcısı sizin gibi Likee'ye katıldı! Beğendiğiniz yaratıcılara takip edin, sohbet edin ve arkadaşlar edinin. Likee'de, yabancılara sesli ve görüntülü sohbetlerle merhaba diyebilirsiniz. Likee bir sohbet uygulaması olabilir.

• Canlı Yayın Yapın, Hediyeler Alın ve Hayranlar Kazanın

Likee'de kendinizi dünyaya ifade etmek için canlı yayın yapın. Hayatınızı canlı yayınlayın ve izleyicilerinizle etkileşime girin. Yeteneklerinizi gösterin, hayran kitlenizi arttırın ve hediyeler alın. Belki de Likee'nin bir sonraki İnternet Fenomeni siz olabilirsiniz!

• Her Zaman ve Her Yerde Canlı Yayınları İzleyin

Dünyanın dört bir yanındaki yetenekli sunucuları keşfedin. Canlı yayınları izleyin, sunucularla sohbet edin ve favori sunucularınıza hediye göndererek onları destekleyin. LIVE PK, hayran kulübü ve Likee Live turnuvası gibi özel özellikler sizi bekliyor!

Virüs Videosu ve Yaratıcı İçerikler Dünya Çapında

Müzik, dans, makyaj, çizim, kendin yap, haberler, filmler ve her şeyin arasından seçim yapın! İzlediğiniz, beğendiğiniz ve paylaştığınız şeylere göre kişiselleştirilmiş besleme ile güçlendirilen Likee, size daha çok sevdiğiniz ve daha az sevmediğiniz şeyler sunacaktır. Bu videolar günlük yaşamın atıştırmalıkları gibidir. Ayrıca, tik tok, tik tak, tiki tiki gibi sıcak şarkıları online müzik veri tabanımızdan veya tik tok gibi yerel müziğinizi seçebilirsiniz.

Likee'de hızla bilginizi arttırabilir, hayatınızı

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.