below header
QR Kod
LightCut Video Düzenleyici

LightCut Video Düzenleyici

4.82.0 geliştirici LightCut Inc.
(0 İncelemeler) Mart 16, 2024
LightCut Video Düzenleyici LightCut Video Düzenleyici LightCut Video Düzenleyici LightCut Video Düzenleyici LightCut Video Düzenleyici LightCut Video Düzenleyici

En Son Versiyon

Versiyon
4.82.0
Güncelle
Mart 16, 2024
Geliştirici
LightCut Inc.
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.lightcut.videoeditor
Şimdi İndir

LightCut Video Düzenleyici Hakkında Daha Fazla

LightCut, kolaylıkla video ve vloglar oluşturmanızı sağlayan harika şablonlar ile efektlere sahip ve gücünü AI'dan alan bir video düzenleme uygulamasıdır. Tek dokunuşla benzersiz videolar için AI video düzenleyiciyi veya profesyonel gibi çekim yapmanızı sağlayan Inspire Cam özelliğini deneyin. Ayrıca video kliplerinizi kırpıp birleştirebilir ve daha fazla yaratıcılık için metin, müzik, çıkartma, efekt, geçiş ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Basit ama güçlü LightCut yeni başlayanlardan profesyonellere kadar herkes için mükemmel bir hepsi bir arada bir video düzenleme uygulamasıdır. 

Gücünü AI'dan Alan Süper Hızlı Video Düzenleyici, içerikleri saniyeler içinde düzenleyebilen otomatik video oluşturucudur. Tek yapmanız gereken en sevdiğiniz video klipleri ve fotoğrafları seçmek ve gücünü AI'dan alan Tek Dokunuşla Düzenleme özelliğinden faydalanmaktır. Bu özellik, birkaç dakika analizden sonra seçtiğiniz medyaları 4K UHD kalitesinde paylaşılabilir kliplere dönüştürür.

AI, çekimlerinizi analiz ederek önemli anları seçer ve bunları mükemmel sonuçlar için uygun video şablonlarıyla eşleştirir. Mavic 3 Serisi, Air 3, Mini4 Pro ve Mini 3 Serisinden drone çekimlerinin yanı sıra Osmo Mobile Serisi, Osmo Action Serisi ve Osmo Pocket Serisi'nden elde çekimleri dışa aktarmadan düzenlenmesini destekleyerek akıllı telefonunuzda veya mobil cihazınızda depolama alanı tasarrufu sağlar.

Bu uygulama, kullanımı kolay şablonlar, profesyonel seviyede bir görünüm için kamera çekim modları, güçlü bir hepsi bir arada video düzenleyici ve tilt-shift efektleri gibi çeşitli özellikler sunar. Kullanıcılar, seyahat, yol gezileri, doğa, binalar ve şehirler, moda, yaşam tarzı vlog'ları, spor, hava çekimleri ve daha fazlası gibi birden fazla yaratıcı şablon stili arasından seçim yapabilirler.

Uygulamanın en dikkat çekici özelliklerinden biri de hava çekimlerinde AudioMatch özelliğidir. Bu özellik sayesinde, drone çekimlerine otomatik olarak orman, deniz, tarla, şehir içi ve daha fazlası gibi temalara uygun ses efektleri eklenir. Kullanıcılar, bu ses efektlerini manuel olarak aramak ve eklemek zorunda kalmazlar, güçlü AI teknolojisi bunu otomatik olarak yapar.

Güçlü AI teknolojisi sayesinde, bu uygulama kullanıcıların videolarını daha hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemelerini sağlar. Profesyonel düzenleme araçları ve özellikler, kullanıcıların anında harika videolar oluşturmalarına yardımcı olur. Kullanıcılar, videolarını kesebilir, yavaş veya hızlı çekim yapabilir, çıkartmalar ve fontlar ekleyebilir, filtreler, efektler ve geçişler kullanabilir ve hatta tilt-shift efektleriyle gerçek dışı bir görünüm elde edebilirler. Tüm bu özellikler, kullanıcıların içeriklerini profesyonel bir görünüme kavuşturmasına ve daha çekici hale getirmesine yardımcı olur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.