header
QR Kod
Leo ve Arabalar çocuk oyunları

Leo ve Arabalar çocuk oyunları

1.0.83 geliştirici Project First LLC
(0 İncelemeler) Mayıs 04, 2024
Leo ve Arabalar çocuk oyunları Leo ve Arabalar çocuk oyunları Leo ve Arabalar çocuk oyunları Leo ve Arabalar çocuk oyunları Leo ve Arabalar çocuk oyunları Leo ve Arabalar çocuk oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.83
Güncelle
Mayıs 04, 2024
Geliştirici
Project First LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ru.projectfirst.leo.build1
Şimdi İndir

Leo ve Arabalar çocuk oyunları Hakkında Daha Fazla

Çocuklar için geliştirici 3D oyun. Kamyon Leo ile arabaların parçalarını birleştir. İndir ve bedava oyna! Oyun dikkatliği, el becerilerini ve çocukların mekansal düşüncelerini geliştirmeye yardımcı oluyor.

3D ve Kamyon Leo, çocukların iş arabaları ve Kamyon Leo'nun yaşadığı çocuk parkına hoş geldiniz! Bu parkta, çocuklar birbirinden farklı iş arabalarını tanıyacak ve onlarla eğlenceli görevleri yerine getirecekler. Bu sihirli dünyada, çocuklar arabaların parçalarını birleştirecek ve onları yönetmeyi öğrenecekler. Kamyon Leo gibi arabaların parçalarını birleştirin ve onlara 3D dünyasında yardım edin.

Oyunda, 10 farklı araba var: ekskavatör, silindir, vinç, sulama arabası, beton mikseri ve helikopter! Her birinin parçalarını doğru sırayla bir araya getirin ve görevlerini tamamlamalarına yardımcı olun. Bu sayede, çocuklar el becerilerini geliştirecek ve düşünme kabiliyetlerini arttıracaklar.

Uygulamanın en önemli özelliği, eğitici bir çizgi film olan "Küçük Kamyon Leo"ya dayanmasıdır. Bu çizgi filmde, çocuklar Kamyon Leo'nun maceralarını takip ederken, geometrik şekilleri, harfleri ve renkleri öğrenirler. Bu nedenle, "Küçük Kamyon Leo" hayranları bu 3D oyununu çok beğenecekler.

Uygulamanın özellikleri arasında, tamamen emniyetli bir oyun olması, çocukların dikkatini ve düşünme kabiliyetlerini geliştirmeye yardımcı olması, bütün parçaların seslendirilmiş olması ve renkli grafiklerin kullanılması yer alır. Ayrıca, uygulama bir kaç dilde mevcuttur ve ebeveynler tarafından satın alma işlemleri ve ayarlamalar için kontrol edilebilir.

Eğer Küçük Kamyon Leo gibi arabaları birleştirmek hoşunuza gittiyse, YouTube'daki videolarını izlemenizi tavsiye ederiz. Bu sayede, çocuklar daha fazla eğlenceli ve öğretici içeriklere ulaşabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.