header
QR Kod
Leo: Şarkılar & Bebek Oyunları

Leo: Şarkılar & Bebek Oyunları

1.0.77 geliştirici Lazy Shrimp Studio
(0 İncelemeler) Haziran 03, 2024
Leo: Şarkılar & Bebek Oyunları Leo: Şarkılar & Bebek Oyunları Leo: Şarkılar & Bebek Oyunları Leo: Şarkılar & Bebek Oyunları Leo: Şarkılar & Bebek Oyunları Leo: Şarkılar & Bebek Oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.77
Güncelle
Haziran 03, 2024
Geliştirici
Lazy Shrimp Studio
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ru.projectfirst.leo.songs
Şimdi İndir

Leo: Şarkılar & Bebek Oyunları Hakkında Daha Fazla

Küçük kamyon Leo ve arkadaşlarının dünyasına hoş geldiniz! Bizim yeni müzikli interaktif uygulamamız çocuklarınızın dikkatliği,el becerilerini ve hayal gücünü arttırıyor. Küçük kamyon Leo ve arkadaşları ile müzik dinleyip şarkı söyleyin!

Leo adında bir uygulama var ve bu uygulama çocuklar için hazırlanmış bir müzik ve eğlence uygulamasıdır. Bu uygulamada çocuklar renkleri, nesneleri ve sayıları öğrenecekler ve aynı zamanda bir çizgi film de izleyecekler. Leo'nun evinde, çocuk parkında, mutfağında ve hayvanların olduğu çiftlikte çocuklar kendilerini bulacaklar. Her hikayeden sonra ise çocuklar bir araba çizgi filmi izleyecekler.

Uygulamayı indirdiğinizde Küçük kamyon Leo'nun bir sürü bekleyen görevi olduğunu göreceksiniz. En önemli görev ise şarkı söyleyerek arkadaşlarını uyutmak olacak. Uyandıktan sonra Leo ile çocuk parkına gideceksiniz ve orada sevimli örümceklerle birlikte renkleri öğrenecek ve şarkı söyleyeceksiniz.

Çocuklarımızın neşeli şarkılar söyleyerek öğrenmesi çok eğlenceli olacak. Arabalar gerçek bir soruşturmaya katılacaklar ve kaybolan kurabiyeleri aramak için Küçük kamyon Leo ve arkadaşlarıyla birlikte arama yapacaklar. Çocuklarımız da onlara yardım edecekler. Ayrıca Ekskavatör Kapu'nun hazırladığı bir sürpriz de onları bekliyor olacak.

Mutfakta Lifty ile birlikte sebze seçip, hangi nesnelerin mutfağa uygun olduğunu öğrenecekler. Bu sırada da neşeli şarkılar söyleyerek öğrenme süreci daha eğlenceli hale gelecek. Çocuklarımızın lezzetli bir çorba hazırlamalarına yardım edecekler ve arabalar da onu tatmak için sabırsızlanacaklar.

Öğle yemeğinden sonra Küçük kamyon Leo, hayvanları beslemek için çiftliğe gidecek. Orada hangi hayvanların hangi sesleri çıkardığını öğrenecekler. Her hikaye sırasında çocuklarımızın çok seveceği kısa şarkılar çalınacak ve onlar da bizimle birlikte tekrar ederek kelime ve müziği kolayca öğrenecekler.

Bu uygulama çocuklarımızın gelişimine yardımcı olacak ve onların okuma ve kelime bilgilerini geliştirecek. Ayrıca çevrelerindeki dünyayı oyunlar aracılığıyla öğrenmeleri de onların gelişimine katkı sağlayacak.

Bu uygulamanın olumlu yanları ise 'Küçük kamyon Leo' çizgi film karakterlerinin kullanılması, el becerileri gelişmemiş çocuklar için güvenli olması, müzik dinleyerek renklerin, nesnelerin ve sayıların öğrenilmesi, çocukların eğlenirken gelişmesine yardımcı olması, 5 farklı lokasyonun kapsanması, dikkat ve el becerilerinin geliştirilmesi, profesyonel seslendirme ve okuma becerilerinin gelişimi, çocukların hayal gücünün gelişmesine yardımcı olması, hava durumunun değiştirilebilmesi, renkli ve anlaşılabilir arayüz, kullanımı kolaylaştırmak için sesli veya sesli tekrar rejimlerinin seçilebilmesidir.

Renkli ve geliştirici bu interaktif uygulama, 'Küçük kamyon Leo' çizgi film hay

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.