header
QR Kod
Leo'nun Dünyası bebek oyunları

Leo'nun Dünyası bebek oyunları

1.0.22 geliştirici Project First LLC
(0 İncelemeler) Nisan 10, 2024
Leo'nun Dünyası bebek oyunları Leo'nun Dünyası bebek oyunları Leo'nun Dünyası bebek oyunları Leo'nun Dünyası bebek oyunları Leo'nun Dünyası bebek oyunları Leo'nun Dünyası bebek oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.22
Güncelle
Nisan 10, 2024
Geliştirici
Project First LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ru.projectfirst.leo.world
Şimdi İndir

Leo'nun Dünyası bebek oyunları Hakkında Daha Fazla

Leo ile yepyeni büyülü bir dünya oluştur! Macera zamanı!

"Leo'nun Dünyası", çocukların yaratıcılıklarını geliştirmeye yardımcı olan ünlü bir oyun serisinin son sürümüdür. Bu oyunda çocuklar, kendi dünyalarını oluştururken aynı zamanda sınırlarını genişleterek yeni şeyler öğrenecekler. Oyunda, sevdikleri karakterlerle birlikte eğlenceli maceralar, keşifler ve pozitif duygularla dolu komik animasyonlarla karşılaşacaklar.

Bu oyun, yaratıcı ve mantıksal düşünmeyi, ince motor becerilerini ve görsel hafızayı geliştirmeye yardımcı olan mini oyunlar ve aktiviteler içerir. Ayrıca çocukların yaratıcılıklarını ifade edebilecekleri bir ortam sağlar ve kendi kendilerine deneyler yapmayı öğretir. Oyunda, zorluk seviyesi ve görüntü kalitesi gibi ayarlar da bulunmaktadır.

Oyunun canlı ve renkli dünyası, kolay anlaşılır oynanışı ve profesyonel seslendirmesi ile hem çocuklar hem de ebeveynler için eğlenceli bir deneyim sunmaktadır. Oyun, farklı lokasyonlardan oluşmaktadır ve her bir lokasyon, birçok oyun nesnesi içermektedir. Oyunda, çocuklar harita üzerinde hareket ederek, lokasyonları keşfederek ve nesnelere dokunarak etkileşimli bir dünya deneyimi yaşayacaklar. Bu lokasyonlarda, bulmacalar, boyama kitapları, hafıza kartları ve daha birçok aktivite de bulunmaktadır.

Oyunda bulunan "Leo'nun Evi" ve "Skoop'un Evi" lokasyonlarında ise çocuklar farklı etkinlikler yapabileceklerdir. "Leo'nun Evi" lokasyonunda, dondurma yeme, araba yıkama ve roket yapma gibi etkinlikler bulunmaktadır. "Skoop'un Evi" lokasyonunda ise futbol maçı yapma, arkeolojik kazıya katılma ve sıcak hava balonuyla uçma gibi etkinlikler yer almaktadır. Oyunda ayrıca çocuklar, doğal afetlerle de karşılaşacak ve bunları yardımcı arabalarla çözerek öğrenecekler.

Ekibimiz, çocuklar için eğlenceli ve eğitici oyunlar geliştirmek için kendi animasyon stüdyolarında orijinal içerikler yaratmaktadır. Tüm içerikler, çocuklarla çalışan profesyonellerin katılımıyla oluşturulmakta ve birçok dile çevrilmektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.