below header
QR Kod
LEGO® DUPLO® DISNEY

LEGO® DUPLO® DISNEY

7.0.0 geliştirici StoryToys
(0 İncelemeler) Mart 20, 2024
LEGO® DUPLO® DISNEY LEGO® DUPLO® DISNEY LEGO® DUPLO® DISNEY LEGO® DUPLO® DISNEY LEGO® DUPLO® DISNEY LEGO® DUPLO® DISNEY

En Son Versiyon

Versiyon
7.0.0
Güncelle
Mart 20, 2024
Geliştirici
StoryToys
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.storytoys.lego.duplo.disney.mickey.and.friends.googleplay
Şimdi İndir

LEGO® DUPLO® DISNEY Hakkında Daha Fazla

Sihirli maceralarında Disney'den Mickey ile Dostlarına katılın.
. Tüm hakları saklıdır.

Her oyun paketi, en sevdiğiniz klasik karakterlerle hiç bitmeyen bir oyun keyfi sunuyor. Mickey Fare ile buharlı bir gemi kullanın, Minnie Fare ile pasta yapıp yiyin veya Pluto'yla yakalamaca oynayın. Ördek Donald ile fotoğraf çekinin veya Ördek Daisy ile dans edin. Yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki!

Çocuğunuzun öğrenimini ve gelişimini destekleyecek birçok eğlenceli ve ilgi çekici problem çözme fırsatı göreceksiniz. Ayrıca çocuklarınız, 3D DUPLO parçalarını kullanarak yapılar inşa etmek ve kendi yaratıcılıklarını kullanmak için bol bol imkana sahip olacak.

LEGO® DUPLO® DISNEY MICKEY VE DOSTLARI'nda çocuğunuz:

- Disney karakterleriyle oynayarak HAYAL GÜCÜNÜ geliştirebilecek - Olumlu oyun deneyimleriyle ÖZ GÜVEN kazanacak - Çocukları merkeze alan "keşfet ve öğren" oyun modelleriyle MERAKLANACAK - Sanal LEGO DUPLO parçalarıyla farklı şeyler yaparak YARATICILIĞINI ve KENDİNİ İFADE ETME KABİLİYETİNİ geliştirecek - Eğlenceli ve zorlu bulmacalarla MUHAKEME VE PROBLEM ÇÖZME becerilerini geliştirecek

Çocuğunuzla birlikte oynayın! LEGO DUPLO DISNEY MICKEY VE DOSTLARI, paylaşımlı oyunları ailece oynayabilmeniz için Çoklu Dokunma özelliğini destekler.

Bu uygulamadaki eğlence dolu oyun paketleri:

- MICKEY'NİN GEMİSİ - ÇİFTLİK EĞLENCESİ - KIŞ TATİLİ - GOOFY UÇUYOR - KAMP MACERASI - MINNIE'NİN KAFESİ - MICKEY VE MINNIE'NİN DOĞUM GÜNÜ TRENİ - SİHİRLİ KALE

GİZLİLİK

StoryToys, çocukların gizliliğini ciddiye almakta ve uygulamalarının, Çocukların Çevrim İçi Gizliliğini Koruma Kanunu (COPPA) dahil olmak üzere gizlilik kanunlarıyla uyumlu olmasını sağlamaktadır. Hangi bilgileri topladığımızı ve bu bilgileri nasıl kullandığımızı öğrenmek istiyorsanız lütfen https://storytoys.com/privacy adresindeki gizlilik politikamızı okuyun.

Bu, oynaması ücretsiz bir uygulamadır ancak oyun içi satın alma işlemiyle ek içerikler satın alınabilir. Google Play,

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.