header
QR Kod
Legendary: Game of Heroes

Legendary: Game of Heroes

3.17.1 geliştirici PerBlue Entertainment
(0 İncelemeler) Nisan 24, 2024
Legendary: Game of Heroes Legendary: Game of Heroes Legendary: Game of Heroes Legendary: Game of Heroes Legendary: Game of Heroes

En Son Versiyon

Versiyon
3.17.1
Güncelle
Nisan 24, 2024
Geliştirici
PerBlue Entertainment
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.n3twork.legendary
Şimdi İndir

Legendary: Game of Heroes Hakkında Daha Fazla

NİHAİ BULMACA MACERASINI OYNA - EFSANEVİ OL!

Legendary: Heroes Saga, Korelis fantezi dünyasına girerek eğlenceli ve derin bir macera RPG oyunudur. Oyuncular, en sürükleyici ve stratejik bulmaca RPG oyununda görev yaparak, savaşarak, toplayarak ve evrimleştirerek nihai Efsanevi kahramanları toplarlar.

Büyüyle Eşleştir özelliği sayesinde oyuncular, özel, eğlenceli ve güçlü bir eşleştirme oyunu oynarlar. Yüzlerce harika karakteri toplayıp evrimleştirerek güçlü yetenekler keşfeder, geliştirir ve kullanırlar. Arkadaşlarıyla birlik olup savaşarak ganimetleri paylaşabilir ve nihai stratejiyi geliştirmek için takımlar oluşturabilirler.

Oyun sürekli güncellemelerle yeni maceralar sunar ve nadir, süper nadir ve efsanevi kahramanları kazanmak için paketler açma şansı verir. Tüm bu aktivitelerin sonucunda oyuncular Korelis'in sırlarını ve hikayesini açabilirler. Ayrıca görevleri ustalaşarak özel görev ödülleri kazanabilirler.

Legendary: Heroes Saga'da harika grafikler, Korelis dünyasına can vererek oyun deneyimini daha da zenginleştirir. Oyuncular aynı zamanda oyunun topluluğuna katılarak diğer oyuncularla etkileşimde bulunabilir ve oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.

Bağımlılık yapıcı, eğlenceli ve derin macera RPG oyunu olan Legendary: Heroes Saga, oyuncuların Korelis dünyasına girip nihai Efsanevi kahramanları topladıkları bir oyundur. Büyüyle eşleştir özelliği, yüzlerce karakterin toplanıp evrimleştirilebileceği ve güçlü yeteneklerin kullanılabileceği bir oyun deneyimi sunar. Oyuncular ayrıca arkadaşlarıyla birlik olarak savaşabilir, takımlar oluşturabilir ve sürekli güncellenen yeni maceralara katılabilir. Nadir, süper nadir ve efsanevi kahramanlar kazanmak için paketler açma şansı da vardır. Oyunun harika grafikleri, Korelis dünyasına hayat vererek oyuncuların oyun deneyimini daha da zenginleştirir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.