header
QR Kod
Learn to Read: Kids Games

Learn to Read: Kids Games

1.2.9 geliştirici RV AppStudios
(0 İncelemeler) Haziran 09, 2024
Learn to Read: Kids Games Learn to Read: Kids Games Learn to Read: Kids Games Learn to Read: Kids Games Learn to Read: Kids Games Learn to Read: Kids Games

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.9
Güncelle
Haziran 09, 2024
Geliştirici
RV AppStudios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.rvappstudios.sight.words.phonics.reading.kids.games
Şimdi İndir

Learn to Read: Kids Games Hakkında Daha Fazla

Sight words are some of the most common words your child will read in a sentence. Sight words are one of the foundations for learning to read. Help your kids learn to read using sight word games, fun Dolch list puzzles, flash cards, and more, all with this free educational app!

Sight Words, çocuklara kelime dağarcığı, fonetik, okuma becerileri ve daha fazlasını öğretmek için flash kartlar, görme kelime oyunları ve yaratıcı Dolch listeleri kullanan bir öğrenme uygulamasıdır. Uygulama, anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin görme kelimelerini kolayca öğrenebilmeleri için tasarlanmış birçok mini oyun içermektedir. Amacımız, okuma temellerini oluşturmaya yardımcı olan eğlenceli ve ücretsiz okuma oyunları oluşturmaktı.

Sight Words, çocuklara okuma becerilerini basit, eğlenceli ve etkili bir şekilde öğretmeyi amaçlayan bir yapıya sahiptir. Çocuklar Dolch görme kelimelerini ne olduğunu bilemeyebilirler, ancak bunlar İngilizce'de okuma, konuşma ve yazma için temel yapı taşlarıdır. Bu uygulama, çocukların basit Dolch listelerini kullanarak flash kartlar, görme kelime oyunları ve diğer eğlenceli aktivitelerle okumayı öğrenmelerine yardımcı olur!

En iyi Dolch görme kelimelerini sağlamak için aşağıdaki benzersiz öğrenme modlarını oluşturduk:

• Yazmayı Öğren - Boşlukları doldurmak için harf kutularını sürükleyin. • Hafıza Eşleştirme - Eşleşen görme kelime flash kartlarını bulun. • Yapışkan Kelimeler - Tüm görme kelimelerine dokunarak söylenenleri bulun. • Gizemli Harfler - Görme kelimelerinden eksik harfleri bulun. • Bingo - Sırayla dört eşleşen görme kelime ve resim bulun. • Cümle Oluşturucu - Doğru görme kelimesine dokunarak boşlukları doldurun. • Dinle ve Eşleştir - Görme kelime baloncuklarındaki eşleşen etikete dinleyin ve dokunun. • Balon Patlatma - Doğru kelime balonlarını patlatarak cümleyi tamamlayın.

Görme kelime oyunları, telaffuz, okuma ve fonetik becerilerini öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Kelime listeleri kısa, basit ama son derece yararlı olduğu için, çocuklar Dolch listesi görme kelime oyunları oynarken eğlenirken eğitim de alırlar! Görme kelimeleri indirdikten sonra sınıf seviyesini seçmeyi ve ayarlamayı unutmayın. Önerimiz, anaokulu seviyesinden (preschool) başlayarak 1. sınıfa, 2. sınıfa ve 3. sınıfa doğru ilerlemektir. Ayrıca tüm sınıflardan rastgele kelimeler seçme seçeneğiniz de vardır.

Okuma öğrenmek çocuklar için önemlidir ve umarız okuma oyunları koleksiyonu yardımcı olur, eğitici ve eğlendirir. Çocuğunuzun okuma becerilerini geliştirmesine yardımcı olmak ve bu eğlenceli, renkli ve ücretsiz görme kelime oyunlarını kullanarak okumayı öğrenmesine yardımcı olun.

Çocuklar için eğlenceli öğrenme oyunları yapmaya inanıyoruz. Lütfen yorumda görme kelime oyunumuzun çocuğunuza yardımcı olup olmadığını bize

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.