below header
QR Kod
Lea & Pop - Baby songs cartoon

Lea & Pop - Baby songs cartoon

3.0.5 geliştirici COLORCITY - Nursery Rhymes and Children's Songs
(0 İncelemeler) Mart 02, 2024
Lea & Pop - Baby songs cartoon Lea & Pop - Baby songs cartoon Lea & Pop - Baby songs cartoon Lea & Pop - Baby songs cartoon Lea & Pop - Baby songs cartoon Lea & Pop - Baby songs cartoon

En Son Versiyon

Versiyon
3.0.5
Güncelle
Mart 02, 2024
Geliştirici
COLORCITY - Nursery Rhymes and Children's Songs
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.colorcity.leaandpop
Şimdi İndir

Lea & Pop - Baby songs cartoon Hakkında Daha Fazla

• Works offline • No ads • 7-day trial • Watch on TV • Safe for children

Baby Songs with Lea and Pop, güzel bir müzikal macerayı küçük çocuklara ve anaokulu öğrencilerine tanıtmak için mükemmel bir fırsattır. Lea ve Pop, müziği sihirli bir şekilde yaşarlar. Hayatları, oynamalarına, gülmelerine ve öğrenmelerine izin veren şarkılarla doludur ve bu şarkılara arkadaşları eşlik eder: Müzikal Hayvanlar Cocopiano Bongo, Patty ve daha birçok arkadaş. Çocukların öğrenirken eğlenebilecekleri en iyi eğitici şarkılar!

Şarkı söylemek ve dans etmek, konseptin kalbinde yer alıyor. Şarkılar, iyi alışkanlıklar, duygular, kelimeler, rakamlar, notalar, renkler hakkında öğretir ve her zaman eğlenceli ve eğlendirici bir şekilde yapıyor. Lea ve Pop'un sihirli müzik dünyasında yaşamak, gülmek ve sevmek için mükemmel bir karışımdır.

Lea, bir sanatçı olmak için gerekli olanlara sahip olan 5 yaşında bir kızdır. Dans etmeyi, şarkı söylemeyi ve kendisini çevreleyen müzikal evreni çok sever. Sadece bir yaşında olan Pop ise çok oyuncu, sakar ve meraklıdır ve bebek şarkılarını tanıyabilir ve en popüler çocuk şarkılarının ritmini, özellikle dans ederken takip edebilir.

ÇEVRİMDIŞI

WiFi'ye bağlandığınızda, Lea ve Pop en iyi bebek şarkılarını, en iyi çocuk şarkılarını ve eğitici çocuk çizgi filmlerini otomatik olarak indirecek, böylece tüm seriyi çevrimdışı (internet bağlantısı olmadan) izleyebilecekler. Uzun yolculuklar, uçuşlar, bekleme odaları ve daha fazlası için mükemmel.

REKLAMSIZ

Üçüncü taraf reklamlar yok, bu nedenle çocuklarınızın dikkatini dağıtacak bir şey yokken ninnilerimizi dinlerken harfleri öğrenir veya en sevdikleri çocuk çizgi filmlerini izlerler.

ÜCRETSİZ DENEYİM

Üç günlük veya yedi günlük deneme süreniz boyunca tüm çocuk ninnilerine, bebek şarkılarına ve çocuk çizgi filmlerine ücretsiz erişebilirsiniz ve bunu bir abonelik takip eder. Ücretsiz deneme sürenizin bitiminden 24 saat öncesine kadar faturalandırılmayacaksınız. Aylık veya yıllık bir plan satın almadan önce uygulamayı denemenizi öneririz.

TV'DE İZLE

GoogleCast uyumlu TV'nizde en iyi bebek ninnilerini, çocuk şarkılarını, çizgi filmleri ve çocuk şovlarını izleyin.

ÇOCUK DOSTU VE GÜVENLİ

Erken çocukluk eğitimcilerimizin tutkulu ekibi tarafından sunulan keyifli yaşa uygun bir anaokulu ve okul öncesi çocuk gösterisi.

Bu uygulama, güvenli bir görüntüleme deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Juniors'ınızın erişebileceği içerikleri yönetmenize olanak sağlayan yerleşik Ebeveyn Kontrolü ö

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.