below header
QR Kod
KwaiCut

KwaiCut

6.24.0.624005 geliştirici Kwai Technology Limited
(0 İncelemeler) Mart 02, 2024
KwaiCut KwaiCut KwaiCut KwaiCut KwaiCut KwaiCut

En Son Versiyon

Versiyon
6.24.0.624005
Güncelle
Mart 02, 2024
Geliştirici
Kwai Technology Limited
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kwai.editor
Şimdi İndir

KwaiCut Hakkında Daha Fazla

KwaiCut is highly popular among users of popular short video platforms like Kwai. It is a professional tool for video shooting, editing, and production.

Bu uygulama, video düzenleme sürecini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Split özelliği sayesinde videoları istenilen sayıda segmentlere bölmek hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapılabilmektedir. Trim özelliği ise videoların karelerini esnek bir şekilde kırpmanıza olanak sağlar ve tamamen sizin kontrolünüzdedir. Speed Adjustment özelliği ise düzenli, eğrisel veya özel hız ayarları sunarak videolarınıza dinamik ve etkileyici efektler eklemenize imkan tanır. Transitions özelliği ile de videolarınıza çeşitli ve ilgi çekici geçişler ekleyebilirsiniz. Ayrıca sadece bir tıklama ile kişiselleştirilmiş kapaklar da oluşturabilirsiniz.

Görsel Efektler kategorisinde ise daha fazla çeşitlilik sunulmaktadır. Assets özelliği ile çıkartmalar, filtreler ve trend malzemeler gibi birçok seçenek sunulur. Beautify özelliği sayesinde akıllı güzellik düzenlemeleri veya özel güzellik ayarları kullanarak muhteşem videolar oluşturabilirsiniz. Background özelliği ile de birbirinden özenli tasarlanmış arka plan görsellerini kullanabilirsiniz. Picture-in-Picture (PIP) özelliği ile farklı karıştırma modları ile resim içinde resim efekti ekleyebilir ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca Intelligent Chroma Key özelliği sayesinde güçlü bir yapay zeka desteği ile nesneleri, yüzleri, arka planları veya gökyüzünü kolayca çıkarabilirsiniz.

Ses Efektleri kategorisinde ise çeşitli popüler ses efektleri sunulmaktadır. Komik, mekanik veya çeşitli gösteri efektleri gibi Sound Effects özelliği ile tüm ses ihtiyaçlarınıza cevap verilir. Ayrıca Noise Reduction özelliği ile ses gürültüsünü azaltabilir ve farklı modlar ile daha keyifli bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Extract Audio özelliği ile yerel videolarınızdan ses çıkarabilir ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.