header
QR Kod
Küçük Müslüman Dua Öğreniyor

Küçük Müslüman Dua Öğreniyor

1.5 geliştirici Osratouna
(0 İncelemeler) Mayıs 12, 2024
Küçük Müslüman Dua Öğreniyor Küçük Müslüman Dua Öğreniyor Küçük Müslüman Dua Öğreniyor Küçük Müslüman Dua Öğreniyor Küçük Müslüman Dua Öğreniyor Küçük Müslüman Dua Öğreniyor

En Son Versiyon

Versiyon
1.5
Güncelle
Mayıs 12, 2024
Geliştirici
Osratouna
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.osratouna.translateddowaa
Şimdi İndir

Küçük Müslüman Dua Öğreniyor Hakkında Daha Fazla

Küçük Müslüman Dua Öğreniyor - Hisnul Muslim'den baz alan bir uygulamadır, en önemli otantik duaları derleyen bir kitap.
">

Uygulama, çocuklara en önemli dua ve günlük ihtiyaçlarımızı öğretmeyi amaçlamaktadır. Bu uygulama ile çocuklar, duaları hem telefon hem de tabletlerinde kullanabilecekler. Ayrıca, dualar ezberletici cihaz ile dinlenebilecek ve aranabilecek. Uygulamada 80 taneye yakın dua bulunmaktadır ve dualar Arapça fonetik ile dinlenebilecek. Tamamen çevrilmiş dillerde kayıtlı olması, uygulamanın önemli bir özelliğidir. Bu diller arasında English, Français, Bahasa Indonesia, Deutsch, Español, Türkçe, اردو, русский, 中文, 日本語, فارسي gibi diller bulunmaktadır. Ayrıca, kullanıcılar favori dualarını listeleyebilirler.

Uygulamayı indirdikten sonra, görüş ve önerileriniz için ekibe mail yoluyla veya Facebook sayfasından mesaj atabilirsiniz. Uygulamanın mail adresi app@osratouna.com ve Facebook sayfası http://www.facebook.com/osratouna.en'dir.

Eğer uygulamayı beğenirseniz, Google Play'de iyi bir not vererek diğer Müslümanlara da uygulamayı tavsiye edebilirsiniz. Bu şekilde uygulamamız daha fazla kişiye ulaşabilir.

Uygulamanın gelişmelerini takip etmek için Facebook, Twitter ve Google Plus hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Bu sayede uygulamamız hakkında güncel bilgilere ve duyurulara ulaşabilirsiniz. Osratouna'nın Facebook sayfası http://www.facebook.com/osratouna.en, Twitter sayfası http://www.twitter.com/osratouna ve Google Plus sayfası https://plus.google.com/+Osratouna'dır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.