header
QR Kod
Korece Öğren: Konuşma, Okuma

Korece Öğren: Konuşma, Okuma

3.9.28 geliştirici LuvLingua
(0 İncelemeler) Haziran 09, 2024
Korece Öğren: Konuşma, Okuma Korece Öğren: Konuşma, Okuma Korece Öğren: Konuşma, Okuma Korece Öğren: Konuşma, Okuma Korece Öğren: Konuşma, Okuma Korece Öğren: Konuşma, Okuma

En Son Versiyon

Versiyon
3.9.28
Güncelle
Haziran 09, 2024
Geliştirici
LuvLingua
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.silvermoonapps.learnkoreanquicklite
Şimdi İndir

Korece Öğren: Konuşma, Okuma Hakkında Daha Fazla

Korece Öğrenin bir eğitim uygulamasıdır ve sizlere eğlenceli oyunlar ile Korece başlangıç ve orta düzeyde dil seviyelerinde konuşma ve yazmayı öğrenmeyi sunar.

Bu uygulama size Korece'yi hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizi sağlar. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan her yerde kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama, başlangıç ve orta düzeyde kurslar kullanarak size Korece konusunda sağlam bir temel oluşturur. Farklı öğrenme stilleri sunar ve her yaş için uygundur. Bu uygulamayı kullanarak Korece selamlaşma, diyaloglar, sayılar, hobiler, konaklama, sıfatlar, hayvanlar, renkler, kıyafetler, ülkeler, yönler, acil durumlar, yiyecek ve diğer birçok konuyu öğreneceksiniz. Dil kılavuzu setleri ve yararlı kategoriler sayesinde faydalı olacak şekilde kategorilere ayrılmış birçok ortak kelime ve ifadeyi öğreneceksiniz. Ayarlar bölümünde dilinizi değiştirebilir, cevap penceresini gizleyebilir ve Latin alfabesine dönüştürmeyi kapatıp arama bölümünden hızla bir kelime bulabilirsiniz. Her gün yeni kelimeler çalışıp Korece öğrenebilir ve oyunlar bölümünde pratik yapabilirsiniz. Ayrıca, Korece karakterlerin telaffuzlarını ve okunuşlarını öğrenebileceğiniz bir alfabe bölümü de bulunmaktadır. Uygulama, ana dil konuşuru kişiler tarafından yüksek kaliteli ses kayıtlarıyla desteklenmektedir. Bu sayede doğru ve açık bir şekilde Korece öğrenebilirsiniz. Özenle seçilmiş dil öğretmenleri, ana dil konuşurları ve mobil geliştiricilerden oluşan bir ekip tarafından oluşturulmuştur. Uygulamanın tüm içeriğine erişmek için premium sürüme yükseltebilirsiniz. Geribildirimleriniz ve yardıma ihtiyacınız olduğunda luvlingua@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Korece öğrenmeyi seyahat, iş, eğitim, eğlence veya sosyal hayat için kullanabilirsiniz. Korece LuvLingua ile dil öğrenme deneyiminizi seviyelendirin ve keyifli bir şekilde öğrenmeye başlayın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.