header
QR Kod
Kore Official Remote for Kodi

Kore Official Remote for Kodi

v3.1.0 geliştirici Kodi Foundation
(0 İncelemeler) Mayıs 18, 2024
Kore Official Remote for Kodi Kore Official Remote for Kodi Kore Official Remote for Kodi Kore Official Remote for Kodi Kore Official Remote for Kodi Kore Official Remote for Kodi

En Son Versiyon

Versiyon
v3.1.0
Güncelle
Mayıs 18, 2024
Geliştirici
Kodi Foundation
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.xbmc.kore
Şimdi İndir

Kore Official Remote for Kodi Hakkında Daha Fazla

Kore™ is a simple, easy to use and beautiful remote that lets you control your Kodi® / XBMC™ media center from your Android™ device.

Kore, size media merkezinizi kolay kullanımlı bir uzaktan kumanda ile kontrol etme fırsatı sunar. Kullanıcı dostu olan bu uzaktan kumanda ile oynatma ve ses kontrollerini kullanarak, şu anda oynatılan içeriği görebilir ve kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, oynatma listesini kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Medya kütüphanenizi görebilir, filmleriniz, TV şovlarınız, müzikleriniz, resimleriniz ve eklentileriniz hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Kodi üzerinde bir medya ögesini başlatabilir veya kuyruğa ekleyebilir, bir öğeyi yerel cihazınıza akıtabilir veya indirebilirsiniz. YouTube, Twitch ve diğer videoları Kodi'ye gönderebilir, canlı TV kanallarını yönetebilir ve PVR/DVR kurulumunuzda kayıt başlatabilirsiniz. Ayrıca yerel medya dosyalarınızı gezinebilir ve bunları Kodi'ye gönderebilir, altyazıları değiştirebilir, eşitleyebilir ve indirebilir, aktif ses akışını değiştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, Kodi'de tam ekran oynatmayı açıp kapatabilir, kütüphanenizi temizleyebilir ve güncellemeleri tetikleyebilir, doğrudan Kodi'ye metin gönderebilirsiniz.

Kore, Kodi 14.x "Helix" ve üstü ve XBMC 12.x "Frodo" ve 13.x Gotham ile uyumludur.

Kore™, tamamen açık kaynaklıdır ve Apache License 2.0 altında yayınlanmıştır. Gelecekteki geliştirmelere yardım etmek isterseniz, kod katkıları için https://github.com/xbmc/Kore adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kore, aşağıdaki izinleri istemektedir: Depolama: Kodi'den yerel dosya gezinmesi ve indirme için gereklidir. Telefon: Gelen arama algılandığında Kodi'yi durdurmak isterseniz gereklidir.

Kore, bilgilerinizi toplamaz veya dışarıya paylaşmaz. Yardıma ihtiyacınız var veya herhangi bir sorunuz var mı? Lütfen forumumuzu ziyaret edin: http://forum.kodi.tv/forumdisplay.php?fid=129

Ekran görüntülerinde gösterilen resimler, Blender Foundation (http://www.blender.org/) tarafından telif haklarına sahiptir ve Creative Commons 3.0 Lisansı altında kullanılmıştır. Kodi™ / XBMC™, XBMC Vakfının ticari markalarıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.