header
QR Kod
Konuşan Tom Kahraman Koşusu

Konuşan Tom Kahraman Koşusu

4.7.0.6231 geliştirici Outfit7 Limited
(0 İncelemeler) Haziran 17, 2024
Konuşan Tom Kahraman Koşusu Konuşan Tom Kahraman Koşusu Konuşan Tom Kahraman Koşusu Konuşan Tom Kahraman Koşusu Konuşan Tom Kahraman Koşusu Konuşan Tom Kahraman Koşusu

En Son Versiyon

Versiyon
4.7.0.6231
Güncelle
Haziran 17, 2024
Geliştirici
Outfit7 Limited
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.outfit7.herodash
Şimdi İndir

Konuşan Tom Kahraman Koşusu Hakkında Daha Fazla

Yarış başladı.

Konuşan Tom, oyuncuların eğlenceli ve heyecan dolu bir maceraya atılmalarını sağlayan bir sonsuz koşu oyunudur. Oyuncular, sevimli kedi Tom'un kontrolünü ele alarak, kaçırılan arkadaşlarını kurtarmak için rakunları yakalamalıdır. Rakunlar, Angela, Benn, Hank ve Ginger'ı ele geçirmiş ve Tom'un onları kurtarması gerekiyor.

Oyuncular, kayıp tapınaklar, antik şehirler, çöl kumulları ve karlı zirveler gibi farklı mekanlarda koşarken, engelleri aşmalı ve hızla ilerlemelidir. Bu sayede oyuncular, heyecan verici bir koşu deneyimi yaşayabilirler.

Outfit7 tarafından geliştirilen bu oyunda, Konuşan Tom ve arkadaşlarının yanı sıra diğer Outfit7 ürünlerinin tanıtımı ve reklamları da yer alıyor. Ayrıca oyuncular, Outfit7'nin diğer uygulamalarına ve web sitelerine yönlendirilebiliyorlar.

Bunun yanı sıra, oyuncuların tekrar oynamalarını teşvik etmek için içerik kişiselleştirme ve YouTube entegrasyonu da kullanılıyor. Oyuncular ayrıca uygulama içinde satın alımlar yaparak sanal para birimiyle ödüller kazanabilir ve gerçek para kullanmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişebilirler.

Uygulamanın kullanım koşulları ve gizlilik politikaları da belirtilmiştir. Oyuncular, bu belgeleri okuyarak uygulamayı kullanmaya ve satın alımlar yapmaya devam etmeden önce bilgilendirilmelidirler. Ayrıca, herhangi bir sorun veya soru için müşteri desteği de sağlanmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.