header
QR Kod
Konuşan Tom Arkadaşlarım

Konuşan Tom Arkadaşlarım

3.4.0.11249 geliştirici Outfit7 Limited
(0 İncelemeler) Nisan 06, 2024
Konuşan Tom Arkadaşlarım Konuşan Tom Arkadaşlarım Konuşan Tom Arkadaşlarım Konuşan Tom Arkadaşlarım Konuşan Tom Arkadaşlarım Konuşan Tom Arkadaşlarım

En Son Versiyon

Versiyon
3.4.0.11249
Güncelle
Nisan 06, 2024
Geliştirici
Outfit7 Limited
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.outfit7.mytalkingtomfriends
Şimdi İndir

Konuşan Tom Arkadaşlarım Hakkında Daha Fazla

Tom, Angela, Hank, Ginger, Benn ve Becca ile Konuşan Tom Arkadaşlarım evinde her gün ayrı bir eğlence. Üstelik oyuncular bu sefer altısıyla birden ilgileniyor.

Bu uygulama, Benim Konuşan Tom'um, Benim Konuşan Tom'um 2 ve Benim Konuşan Angelam 2'nin yaratıcısı Outfit7'dan geliyor. Uygulama, kullanıcıların eğlenceli modalarla dolu bir giyinme odası, yiyeceklere verilen tuhaf tepkiler, yaratıcı ve sportif aktiviteler, toplanmayı bekleyen oyuncaklar, çıkartmalar ve akçeler, şehre günlük geziler, yeni mini oyunlar ve sürprizler gibi birçok özellikle etkileşim kurabilecekleri ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir evcil hayvan ekibine sahip olmalarını sağlıyor. Bu ekibin yönetilmesi ve özelleştirilmesi de uygulamanın temel amaçlarından biri.

Uygulama, Outfit7'ın ürünlerinin tanıtımı ve reklamlarının yanı sıra kullanıcıları Outfit7'ın web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar içeriyor. Ayrıca, kullanıcıların uygulamayı tekrar oynamalarını teşvik etmek için içerik kişiselleştirmesi ve YouTube entegrasyonu sayesinde Outfit7'ın animasyon karakterlerinin videolarını izleme imkanı da sunuluyor. Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği de bulunuyor ve iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenen abonelikler de kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu aboneliklerin yönetimi ve iptali de kolay bir şekilde Google Play hesabı ayarlarından gerçekleştirilebiliyor.

Uygulama içerisinde kullanılmak üzere sanal para birimi bulunuyor ve oyuncular bu para birimini kullanarak farklı fiyatlarla erişilebilen öğeler satın alabiliyorlar. Ayrıca gerçek para kullanmadan da uygulamanın tüm işlevselliğine erişilebilmek için alternatif seçenekler de sunuluyor. Uygulamanın kullanım koşulları ve gizlilik politikaları da kullanıcılar tarafından kolayca erişilebilir bir şekilde sunulmuş durumda. Ayrıca müşteri desteği için de Outfit7'nin e-posta adresi belirtilmiş durumda.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.