below header
QR Kod
Komik Bilmeceler (İnternetsiz)

Komik Bilmeceler (İnternetsiz)

2.0 geliştirici YNR Studios
(0 İncelemeler) Nisan 01, 2024
Komik Bilmeceler (İnternetsiz) Komik Bilmeceler (İnternetsiz) Komik Bilmeceler (İnternetsiz) Komik Bilmeceler (İnternetsiz) Komik Bilmeceler (İnternetsiz) Komik Bilmeceler (İnternetsiz)

En Son Versiyon

Versiyon
2.0
Güncelle
Nisan 01, 2024
Geliştirici
YNR Studios
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.snstu.bilmecelervecevaplari
Şimdi İndir

Komik Bilmeceler (İnternetsiz) Hakkında Daha Fazla

Bilmeceler her anında eğlendiren ve bilgilendiren bir seçenek. Uygulamada yer alan 6000'e yakın bilmece internetsiz ve hemen elinin altında. İnternetsiz bilmeceler ile keyfine keyif kat.
Eğlenceli oyunlar içerisinde en sevilen bilmeceler uygulamasıdır. İnternetsiz kullanım sayesinde her zaman ve her yerde kullanabilirsiniz. İnternetsiz oyunlar içinde en iyisi olan bilmeceler uygulaması ile hem eğlenin hem de zekanızı geliştirin.

Bu uygulama, bilmece oyunlarını sevenler için ücretsiz ve kaliteli bir seçenektir. İnternetsiz oyunlar severlerin vazgeçilmezidir. Bu uygulama, kullanıcıların kaldıkları yerden devam etmelerine olanak sağlamakla birlikte, liste görünümü ve tekli görünüm seçenekleri sunmaktadır. Kullanıcılar, sevdikleri bilmeceleri favorilere ekleyebilir ve internetsiz olarak kullanabilirler. Ayrıca, uygulama rastgele bilmeceleri getirip paylaşma özelliği de sunmaktadır.

Uygulamada, komik bilmeceler, zeka soruları, beyin yakan sorular, hayvan bilmeceleri, bilmece oyunu, laf sokan sözler, çocuk bilmeceleri, komik bilgiler ve şaşırtan bilmeceler gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Yarışma oyunları, bilgi ve zeka gelişiminin vazgeçilmezidir ve bilmeceler de bu kategoriye dahildir. Eğlenceli oyunlar internetsiz kullanıma sunulmalı ve kullanıcılar için her zaman ve her yerde ulaşılabilir olmalıdır.

Bu uygulama, internetsiz oyunlar içerisinde en iyi seçeneklerden biridir. Özellikle komik oyunlar kategorisinde en eğlenceli olanıdır. 2021 yılında kullanıcıların keyifli vakit geçirmesi için özel olarak hazırlanmıştır. Az mb li oyunlar arasında olması da kullanıcıların bu uygulamayı tercih etmelerinde önemli bir faktördür. Bu uygulama, en sevilen bilmecelerin bir arada bulunduğu ve her zaman kullanılabilecek bir internetsiz oyun seçeneğidir. Zekanızı geliştirmek ve eğlenmek için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.