header
QR Kod
Komik Bilmeceler

Komik Bilmeceler

1.0.0 geliştirici mgsoft
(0 İncelemeler) Mayıs 25, 2024
Komik Bilmeceler Komik Bilmeceler Komik Bilmeceler Komik Bilmeceler Komik Bilmeceler Komik Bilmeceler

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.0
Güncelle
Mayıs 25, 2024
Geliştirici
mgsoft
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mgsoft.bilmeceler
Şimdi İndir

Komik Bilmeceler Hakkında Daha Fazla

En farklı bilmeceler ile eğlenceli vakit mi geçirmek istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken internetsiz olarak kullanabileceğiniz "Bilmeceler" uygulamasını indirmek..

Bilmeceler uygulaması, kullanıcıların kolaylıkla erişebilecekleri 5000'den fazla bilmeceden oluşur ve bu bilmeceler özenle seçilmiş ve kategorilere ayrılmıştır. Her bir bilmecenin cevabı, internetsiz olarak elinizin altındadır. Bu sayede, internet bağlantınız olmadan da bilmeceleri çözebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Uygulamanın teması basit ve eğlencelidir ve kullanımı oldukça kolaydır. "Favoriye ekleme" seçeneği sayesinde, beğendiğiniz komik bilmeceleri favorilerinizde saklayabilir ve istediğiniz zaman "Favorilerim" bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca, uygulamadan çıktığınız zaman hangi bilmecede kaldığınız önemli değildir. "Kaldığım yerden devam et" özelliği sayesinde, en son hangi bilmecede kaldığınızdan devam edebilirsiniz. Ayrıca "Rastgele oku" özelliği sayesinde, bilmeceleri rastgele okuyabilir ve her seferinde yeni bir bilmecenin cevabını bulmaya çalışabilirsiniz.

Beğendiğiniz komik bilmeceleri, internetsiz olarak sevdiklerinize mesaj veya sosyal medya paylaşım programları aracılığıyla gönderebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan kategoriler arasında Klasik Bilmeceler, İlginç Bilmeceler, Çocuk Bilmeceleri, Komik Bilmeceler, Saçma Bilmeceler, Şaşırtıcı Bilmeceler, Zor Bilmeceler, Manili Bilmeceler ve Zeka Bilmeceleri bulunur.

Uygulama ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuştur ve kullanıcılar bilmeceler ve cevaplarını ücretsiz olarak tadını çıkarabilirler. Eğlenceli vakit geçirmek ve zeka geliştirmek isteyen herkesi bu uygulamayı indirmeye ve bilmeceleri çözmeye davet ediyoruz! İyi eğlenceler!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.