header
QR Kod
Kolay Tamilce Öğrenme

Kolay Tamilce Öğrenme

6.3.9 geliştirici Ling Learn Languages
(0 İncelemeler) Haziran 14, 2024
Kolay Tamilce Öğrenme Kolay Tamilce Öğrenme Kolay Tamilce Öğrenme Kolay Tamilce Öğrenme Kolay Tamilce Öğrenme Kolay Tamilce Öğrenme

En Son Versiyon

Versiyon
6.3.9
Güncelle
Haziran 14, 2024
Geliştirici
Ling Learn Languages
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.simyasolutions.ling.ta
Şimdi İndir

Kolay Tamilce Öğrenme Hakkında Daha Fazla

Master Ling'den Tamilce öğrenin!

Bu uygulama, ücretsiz bir Tamilce dil öğrenme uygulamasıdır. Amacı, Tamilce öğrenmeyi kolay ve eğlenceli hale getirmektir. Uygulama, mini oyunlar ve etkileşimli öğrenme teknikleri kullanarak sadece akıllı telefonunuzu kullanarak Tamilce dilini öğrenmenize olanak sağlar. Bu sayede dilin derinliklerine doğru dalış yapabilirsiniz.

Tam bir acemiyseniz ve Tamilce hakkında hiçbir bilginiz yoksa, yine de dilin temellerini öğrenmek istiyorsanız bu uygulama sizin için idealdir. Ayrıca, akıcı bir şekilde Tamilce konuşuyorsanız ve daha ileri seviye öğrenmek veya bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız da bu uygulama sizin için uygun bir seçenektir.

Geleneksel Tamilce dersleri sıkıcı ve eğlencesiz olabilir. Bu uygulama ise Tamilce okuma, yazma ve konuşma becerilerinizi bulmacalar, oyunlar, meydan okumalar ve testlerle eğlenceli bir şekilde geliştirmenize olanak sağlar.

Uygulamada birbirinden farklı mini oyunlar, meydan okumalar, testler ve bulmacalar bulunmaktadır. Bu sayede yeni bir dil öğrenirken eğlenerek saatlerinizi geçirebilirsiniz.

Uygulamanın öne çıkan özellikleri arasında kullanıcı dostu arayüzü, kolay gezinme, farklı yönleri kapsayan bireysel kurslar, tüm seviyeler için kurslar, etkileşimli oyunlar, Tamilce dilini yerlilerinden öğrenme imkanı, telaffuz değerlendirmesi, dilbilgisi öğrenme, Tamilce alfabesini yazmayı öğrenme ve çeşitli konularda konuşma becerisi kazanma yer almaktadır.

Uygulamanın abonelik planları arasında aylık, altı aylık, yıllık ve ömür boyu seçenekler bulunmaktadır. Bu planlarla uygulamadan daha fazla faydalanabilir ve Tamilceyi daha hızlı öğrenebilirsiniz. Aylık ücret 14,99 ABD Doları, altı aylık ücret 39,99 ABD Doları, yıllık ücret 79,99 ABD Doları ve ömür boyu ücret 149,99 ABD Dolarıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.