header
QR Kod
Kodi

Kodi

21.0 geliştirici Kodi Foundation
(0 İncelemeler) Haziran 13, 2024
Kodi Kodi Kodi Kodi Kodi Kodi

En Son Versiyon

Versiyon
21.0
Güncelle
Haziran 13, 2024
Geliştirici
Kodi Foundation
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.xbmc.kodi
Şimdi İndir

Kodi Hakkında Daha Fazla

Kodi® media center is an award-winning free and open source cross-platform software media player and entertainment hub for digital media for HTPCs (Home theater PCs). It uses a 10-foot user interface designed to be a media player for the living-room, using a remote control as the primary input device. Its graphical user interface (GUI) allows the user to easily browse and view videos, photos, podcasts, and music from a harddrive, optical disc, local network, and the internet using only a few buttons.

Kodi, resmi sürümü hiçbir içeriği içermez. Bu, kendi içeriğinizi yerel veya uzaktan depolama konumundan, DVD, Blu-Ray veya sahip olduğunuz diğer ortam taşıyıcılardan sağlamanız gerektiği anlamına gelir. Ayrıca Kodi, üçüncü taraf eklentilerini yüklemenize izin verir ve bu eklentiler resmi içerik sağlayıcı web sitelerinde ücretsiz olarak kullanılabilen içeriğe erişim sağlayabilir. Kodi ekibi tarafından onaylanmayan veya onaylanmayan illegal içeriği izlemek için başka bir yöntem kullanmak önerilmez.

Estuary, hızlı ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmış olan yeni standart bir arayüzdür. Estouchy deri ile, Kodi artık daha büyük 5" veya daha büyük telefonlar ve tabletlerle daha iyi çalışmaktadır. Kodi, daha küçük telefonlarla kullanım için tasarlanmamış veya önerilmemektedir.

Reddi Beyan:

  • Kodi, herhangi bir medya veya içerik sağlamaz veya içermez.
  • Kullanıcılar kendi içeriklerini sağlamalı veya üçüncü taraf eklentilerinden birini yüklemelidir.
  • Kodi, hiçbir üçüncü taraf eklenti veya eklenti sağlayıcısıyla bağlantılı değildir.
  • Telif hakkı korumalı materyallerin izinsiz olarak yayınlanmasını desteklemiyoruz.
  • Eski bir sürümden yükseltme yapmak için, Kodi ekibi tarafından yayınlanan resmi bir sürümü kurmanız gerekir. Diğer sürümler yükseltmeyi başarısız yapabilir.

Lisans ve geliştirme: Kodi®, XBMC Vakfının ticari markasıdır. Daha fazla bilgi için http://kodi.wiki/view/Official:Trademark_Policy adresini ziyaret edebilirsiniz. Kodi®, tamamen açık kaynaklıdır ve GPLv2.0+ lisansı altında yayınlanmıştır. Uyumlu lisanslar kullanan birçok üçüncü taraf kütüphanesini içerir. GPLv3.0 kütüphanelerinin dahil edilmesi nedeniyle, tüm uygulama ikili olarak GPLv3.0 lisansı altındadır. Gelecekteki gelişmelere yardımcı olmak isterseniz, forumumuzu ziyaret ederek sorularınızı sorabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.