header
QR Kod
KLiKK- Bengali Movies & Series

KLiKK- Bengali Movies & Series

2.1 geliştirici Angel Television Private Limited
(0 İncelemeler) Nisan 30, 2024
KLiKK- Bengali Movies & Series KLiKK- Bengali Movies & Series KLiKK- Bengali Movies & Series KLiKK- Bengali Movies & Series KLiKK- Bengali Movies & Series KLiKK- Bengali Movies & Series

En Son Versiyon

Versiyon
2.1
Güncelle
Nisan 30, 2024
Geliştirici
Angel Television Private Limited
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.angel.klikk.tv
Şimdi İndir

KLiKK- Bengali Movies & Series Hakkında Daha Fazla

KLiKK which is a Bengali on-demand video and music streaming platform which offers original web series, original films, short films, children's animated films along with a vast library of Bengali films from classic to latest blockbusters. The parent company Angel Television Private Limited (Angel) is a leading content house entertaining Bengalis’ all over the world

KLiKK, monotoni ve sıkıcılıktan kurtulmak için, farklı türlerde Bengali içeriğe ve çok daha fazlasına sınırsız erişim keyfini sunuyor. Nostaljik olun, milenyum çağının bir parçası olun, kendiniz olun. KLiKK'ın vurguları şunlardır:

Filmler - Klasikten çağdaşa kadar en yüksek film koleksiyonu burada. Uttam-Suchitra'nın romantik klasiklerinden, Soumitra Chatterjee-Aparna Sen'in, Prosenjit-Rituparna'nın blok filmlerine, Sourav Das ve Payel Sarkar gibi yeni nesil önde gelen aktörlere kadar, hepsini sizin için tek bir sayfada topladık. Hindistan sinemasının en büyük yönetmenlerinden bazıları olan Satyajit Ray, Tapan Sinha, Rituparno Ghosh, Tarun Majumdar ve diğerlerinin eserleriyle sinema dünyasını keşfedin. Artık bir şeyler beklemek zorunda değilsiniz! Sadece Pather Panchali, Hirak Rajar Deshe, Apan Jan, Dosar gibi sihirli filmlerin bulunduğu kovaya atlayın, Sheser Golpo, Bohomaan, Wrong Number gibi yeni içeriklerin yanı sıra Sohorer Upokotha gibi belgeselleri de keşfedin. "Gelin ve bizimle birlikte Bengali Sinematik Evrenin bir parçası olun".

KLiKK Özgün İçerikler - Tüm içerik tutkunlarına yönelik çeşitli türlerde bir web dizisi içerik sepetimiz var; komik Chick Flick'ten romantik Gangulys Wed Guhas'a, #Bhagar'ı heyecanlandırmak için dedektifler Danny Detective INC. & Inspector Nalinikanta ve diğerlerine kadar. Her ruh haline ve her türe uygun içerik bulacaksınız.

Sesli ve video şarkılar: Bağımsız sanatçılardan film müziklerine, özel olarak her türlü ortam, tarz, yaş grubu ve daha fazlası için hazırlanmış bir çalma listesi. Platformumuzda mevcut olan içerik temelli şarkıların yer aldığı Müzik ve Daha Fazla bölümümüzü keşfedin. Şu anda bir sonraki müzikal serimiz için çalışıyoruz.

Yenilikler: Size yeni nesil içerikler getiriyor olacağız; ürpertici filmlerden daha fazla adrenalin dolu web şovlara, sesli hikayeler ve çocuklar için yeni çizgi filmlere kadar. Neyin sıralandığını kontrol etmek için yaklaşan bölümü kaçırmayın. Yani, tek bir KLiKK ile her yeni türde yeni içeriklerin tadını çıkarın.

Sesli Hikaye: Klasiklerden Yeni Çağa kadar her yaşa uygun hikayeler burada bulunuyor. İzleyiciler gerilim, komedi, romantizm, korku, dedektiflik ve suç gibi çeşitli türleri keşfedebilirler. Artık ünlü oyuncu Biswanath Basu'dan müzik sanatçısı Munmun Mukherjee'ye kadar birçok kişinin sesini dinleyebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Çocuklar: KLiKK'ın küçük meleklerimiz için bir şeyleri var. Bantul the Great, Hada Bhoda, Gopal Bhar, Vikram Betal, Akbar Birbal, Ramayan, Chhoto Ganesh ve daha fazlası. Animasyon kategorimiz, çocukların kültürümüze bağlılıklarını geli

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.