header
QR Kod
KLiKK- Bengali Movies & Series

KLiKK- Bengali Movies & Series

2.8.1 geliştirici Angel Television Private Limited
(0 İncelemeler) Nisan 05, 2024
KLiKK- Bengali Movies & Series KLiKK- Bengali Movies & Series KLiKK- Bengali Movies & Series KLiKK- Bengali Movies & Series KLiKK- Bengali Movies & Series KLiKK- Bengali Movies & Series

En Son Versiyon

Versiyon
2.8.1
Güncelle
Nisan 05, 2024
Geliştirici
Angel Television Private Limited
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.angel.klikk
Şimdi İndir

KLiKK- Bengali Movies & Series Hakkında Daha Fazla

KLiKK which is a Bengali on-demand video and music streaming platform which offers original web series, original films, short films, children's animated films along with a vast library of Bengali films from classic to latest blockbusters. The parent company Angel Television Private Limited (Angel) is a leading content house entertaining Bengalis’ all over the world

KLiKK, Bengali içeriklerin farklı çeşitlerine sınırsız erişim sağlayan ve monotoni ve sıkıcılıktan kurtulmayı amaçlayan bir uygulamadır. Nostaljik olun, milenyum çağından olun, kendiniz olun. KLiKK'in Öne Çıkan Özellikleri:

Film: Klasikten çağdaşa kadar en yüksek film koleksiyonuna sahibiz. Uttam-Suchitra'nın romantik biblesinden, Soumitra Chatterjee-Aparna Sen'in blockbuster ikilisine, Prosenjit-Rituparna'ya ve Sourav, Payel, Sean, Trina gibi yeni nesil oyunculara kadar hepsini tek bir sayfada sizin için topladık. Hindistan sinemasının en büyük yönetmenlerinden bazıları olan Satyajit Ray, Tapan Sinha, Rituparno Ghosh, Tarun Majumdar ve diğerlerinin eserlerini keşfedin. Artık herhangi bir şey beklemenize gerek yok! Sadece Pather Panchali, Hirak Rajar Deshe, Indrajit, Dosar gibi sihirli bir dünyaya atlayın, Sheser Golpo, Bohomaan, Wrong Number gibi yeni içeriklerle birlikte Sohorer Upokotha gibi belgeselleri de izleyin. "Bengali Sinematik Evreni'ne gelin ve bizimle birlikte olun."

KLiKK Özgün İçerikler: Komik Olokkhis In Goa'dan romantik Gangulys Wed Guhas'a, #Bhagar & Honeymoon ile heyecanlandırmak için ve Danny Detective INC. & Inspector Nalinikanta gibi dedektiflerle aksiyon dolu Katakuti, Varanasi Junction, Pilkunj gibi diğerlerine kadar tüm içerik tutkunları için çeşitli web dizisi içerikleri sunuyoruz. Her ruh haline ve her türe uygun içerikler bulacaksınız.

Audio ve Video Şarkılar: Filmlerden bağımsız sanatçılara, özellikle tüm durumlar, türler, yaş grupları ve daha fazlası için özel olarak hazırlanmış çalma listelerimiz var. Uygulamamızda müzik ve daha fazlası bölümünü keşfedin ve platformumuzda bulunan çeşitli içerik bazlı şarkıların keyfini çıkarın.

Yenilikler: Sırtınızı yere koyun, Wrap N' Rolls'larınızı hazırlayın ve her yeni türle yeni bir içerikle nefes alın. Sonraki nesil içeriklerimizi keşfedin, korkunç filmlerden daha fazla adrenalin pompalayan web gösterilerine, sesli hikayelerden çocuklar için yeni çizgi filmlere kadar. Bu yüzden tek bir KLiKK ile her yeni türde yeni içeriklerin tadını çıkarın.

Podcast: Burada klasiklerden yeni çağa kadar her yaştan hikaye var. İzleyiciler gerilim, komedi, romantizm, korku, dedektiflik ve suç gibi çeşitli türleri keşfedebilirler. Şimdi ünlü oyuncu Biswanath Basu'dan müzik sanatçısı Munmun Mukherjee'ye kadar pek çok kişinin sesini dinleyebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Animasyonlar: KLiKK ayrıca küçük meleklerimiz için de bir şeyler sunuyor. Bantul the Great, Hada Bhoda, Gopal Bhar, Vikram Betal, Akbar Birbal, Ramayan, Chhoto Ganesh, Krishna Gopal ve daha fazlası. Animasyon kategorimiz sadece çocukların kültürümüze olan bağlarını geliştirmez, aynı zamanda

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.