header
QR Kod
KineMaster - Video Düzenleyici

KineMaster - Video Düzenleyici

7.3.11.31685.GP geliştirici KineMaster, Video Editor Experts Group
(0 İncelemeler) Şubat 15, 2024
KineMaster - Video Düzenleyici KineMaster - Video Düzenleyici KineMaster - Video Düzenleyici KineMaster - Video Düzenleyici KineMaster - Video Düzenleyici KineMaster - Video Düzenleyici

En Son Versiyon

Versiyon
7.3.11.31685.GP
Güncelle
Şubat 15, 2024
Geliştirici
KineMaster, Video Editor Experts Group
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.nexstreaming.app.kinemasterfree
Şimdi İndir

KineMaster - Video Düzenleyici Hakkında Daha Fazla

KineMaster'ı edinin ve mobil video düzenlemede en iyi deneyimi yaşayın! Videolarınızı hayata geçirmek için kullanabileceğiniz tüm güçlü düzenleme araçları, özel özellikler ve binlerce varlıktan oluşan bir kitaplık ile çok kolay!

KineMaster, mobil kameramanlar için en iyi video düzenleyici ve oluşturucudur. Vloglar, slayt gösterileri, video kolajları ve yeşil ekran videoları oluşturmayı son derece kolaylaştırarak güçlü video düzenleme özelliklerine sahiptir. KineMaster'ın Varlık Mağazası, telifsiz müzik, ses efektleri, çıkartmalar ve video şablonlarından oluşan devasa bir kitaplık sunmaktadır ve YouTube, Instagram, Facebook ve TikTok'ta başarıyı mümkün kılmaktadır.

KineMaster, video düzenleyiciler, müzik video yapımcıları, vlog düzenleyiciler, slayt gösterisi oluşturucular ve video kolaj oluşturucular için doğru seçimdir. Anahtar kare animasyonu, renk anahtarı, hız kontrolü, videoyu ters çevirme, arka planı kaldırma ve daha fazlasını içeren gelişmiş video düzenleme araçlarına sahiptir! Bu özellikler, profesyonel kalitede videolar oluşturmanıza olanak sağlar.

KineMaster, kullanıcıların video düzenleme işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmalarını sağlayan bir uygulamadır. Videoları kesmek, kırpma, birleştirme, yakınlaştırma ve daha birçok işlemi sadece birkaç dokunuşla yapabilirsiniz. Ayrıca görüntü, çıkartma, efektler, yazı tipi ve metin gibi öğeleri de kolayca ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın varlık mağazası, kullanıcıların profesyonel kalitede videolar oluşturabilmeleri için telifsiz varlıklar sunmaktadır. Müzik kitaplığından müzikler, ses efektleri ve film müzikleri seçebilirsiniz. Ayrıca profesyonel videolar oluşturmak için çeşitli yerleşik animasyon kontrolleri ve ana kare animasyonları da kullanabilirsiniz.

KineMaster, düzenlediğiniz videoları 4K ve 60FPS'ye kadar kalitede kaydedebilir ve sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Ayrıca videolarınızı başka bir cihazda düzenlemek için şablon olarak dışa aktarabilir veya KineCloud'a yedekleyebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.