below header
QR Kod
Kik — Messaging & Chat App

Kik — Messaging & Chat App

15.61.0.29985 geliştirici MediaLab AI - Kik
(0 İncelemeler) Şubat 23, 2024
Kik — Messaging & Chat App Kik — Messaging & Chat App Kik — Messaging & Chat App Kik — Messaging & Chat App Kik — Messaging & Chat App Kik — Messaging & Chat App

En Son Versiyon

Versiyon
15.61.0.29985
Güncelle
Şubat 23, 2024
Geliştirici
MediaLab AI - Kik
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
kik.android
Şimdi İndir

Kik — Messaging & Chat App Hakkında Daha Fazla

Find your people:

Kik, dünya çapında insanlarla bağlantı kurabileceğiniz ve ilgi alanlarınızı keşfedebileceğiniz bir yerdir. Kendiniz olmaktan çekinmeden rahatlıkla sohbet edebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Farklı cihazlar kullansanız bile, tüm arkadaşlarınızla ve yeni tanışacağınız insanlarla mesajlaşabilirsiniz.

Her şey hakkında konuşun:

Milyonlarca insan her gün Kik üzerinden sohbet ve mesajlaşma yapıyor, bu yüzden yeni favori arkadaşlarınızı kesinlikle bulacaksınız. Kik, insanların ortak ilgi alanlarını paylaştığı gruplara katılmanıza veya kendi grubunuzu oluşturarak önem verdiğiniz konular hakkında sohbet etmenize olanak tanır.

Canlı Olun:

Kik, sadece bir mesajlaşma uygulaması değil, aynı zamanda Kik Live üzerinden görülebileceğiniz ve görülebileceğiniz bir yerdir. Bir yıldız olun veya bir hayran olun, Kik Live'da her zaman sürprizlerle karşılaşacaksınız.

Hepsi bir arada:

Kik, bir sohbet uygulaması, bir mesajlaşma uygulaması, bir grup sohbet uygulaması, bir canlı yayın uygulaması ve insanlarınızı bulmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Tüm bu özellikler sayesinde Kik, tek bir yerde tüm iletişim ve sosyalleşme ihtiyaçlarınızı karşılar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.