below header
QR Kod
Київстар ТБ: фільми і мультики

Київстар ТБ: фільми і мультики

1.11.12 geliştirici Kyivstar
(0 İncelemeler) Mart 17, 2024
Київстар ТБ: фільми і мультики Київстар ТБ: фільми і мультики Київстар ТБ: фільми і мультики Київстар ТБ: фільми і мультики Київстар ТБ: фільми і мультики Київстар ТБ: фільми і мультики

En Son Versiyon

Versiyon
1.11.12
Güncelle
Mart 17, 2024
Geliştirici
Kyivstar
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kyivstar.tv.mobile
Şimdi İndir

Київстар ТБ: фільми і мультики Hakkında Daha Fazla

Київстар ТБ – платформа кіно та телебачення з контентом від українських та зарубіжних студій і телеканалів у HD якості. Користувачам доступна широка онлайн бібліотека фільмів, серіалів, мультфільмів та шоу!

Київстар ТБ bir uygulamadır ve bu uygulama ücretli olarak sunulmaktadır. Bu uygulama, reklamsız olarak 20,000'den fazla film, dizi, çizgi film ve gösteri içeren bir video kütüphanesine sahiptir. Çocuklar için filmler ve çizgi filmler ebeveyn kontrolü özelliği ile birlikte sunulmaktadır ve bu uygulama aynı zamanda çoklu profillilik özelliği sayesinde güvenli içerikli bir çocuk profili oluşturmanıza olanak tanır. Kısa bir süre önce eklenen yetişkinler için filmler ve TV kanalları da bu uygulamada mevcuttur. Bu uygulama ayrıca Disney ve Warner Bros. gibi büyük stüdyolardan ukraynaca çevirilerle birlikte bir içerik kütüphanesine sahiptir. İndirme işlevi sayesinde favori dizilerinizi ve filmlerinizi internet bağlantısı olmadan da izleyebilirsiniz. Bir hesap ile en fazla 5 cihazı bağlayabilme özelliği de bu uygulamanın önemli bir özelliğidir. Dünya çapında 300'den fazla TV kanalı, bunların 100'den fazlası HD kalitesinde ve 50'den fazlası Kievstar TB'den özel olarak sunulmaktadır. Canlı yayın yönetimi özellikleri de bu uygulamanın bir parçasıdır ve 140'tan fazla kanalda duraklatma ve geri sarma gibi seçenekleri sunar. Ayrıca, son 7 gün boyunca 140'tan fazla kanalın kayıtlarıyla canlı yayını izleme seçeneği de mevcuttur. Uygulama içinde bir TV programı da bulunmaktadır ve izlediğiniz filmleri veya dizileri istediğiniz zaman duraklatabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Uygulamanın bir diğer özelliği de film ve dizi öneri sistemidir, bu sistem sizin tercihlerinizi dikkate alarak size öneriler sunar. Uygulamada yüksek kaliteli görüntü (4k) ve ses (5.1) sunulmaktadır. Favoriler özelliği sayesinde kendi kişisel oynatma listelerinizi oluşturabilir ve uygulamayı Chromecast ile büyük ekranlara bağlayabilirsiniz. Video kalitesini seçebilme, filtreleme özellikleri ve mobil veri kullanımının Kiyvstar aboneleri için 0'a eşit olması da bu uygulamanın önemli özelliklerindendir. Bu uygulama, Ukrayna'da tüm mobil operatörler için kullanılabilir ve uygulamaya giriş yapmak için mobil kullanıcıların telefon numaralarını, Kiyvstar ev interneti abonelerinin ise hesap numaralarını ve şifrelerini girmeleri gerekmektedir. Daha fazla bilgi için, tarifeler ve hizmetler hakkında detaylı bilgiye https://tv.kyivstar.ua/ua/tariffs adresinden ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.