header
QR Kod
KIDSY Baby Kids Nursery Songs

KIDSY Baby Kids Nursery Songs

3.0.5 geliştirici COLORCITY - Nursery Rhymes and Children's Songs
(0 İncelemeler) Mart 28, 2024
KIDSY Baby Kids Nursery Songs KIDSY Baby Kids Nursery Songs KIDSY Baby Kids Nursery Songs KIDSY Baby Kids Nursery Songs KIDSY Baby Kids Nursery Songs KIDSY Baby Kids Nursery Songs

En Son Versiyon

Versiyon
3.0.5
Güncelle
Mart 28, 2024
Geliştirici
COLORCITY - Nursery Rhymes and Children's Songs
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.colorcity.kidsy
Şimdi İndir

KIDSY Baby Kids Nursery Songs Hakkında Daha Fazla

• Works offline • No ads • Free trial • Watch on TV • Safe for kids • Weekly updates

Kidsy Nursery Rhymes, çocuklar ve okul öncesi çocuklara müzikal maceraların harika dünyasını tanıtmak için mükemmel bir fırsattır! Müzikal maceraların büyüsüyle tecrübe edilmiş yaşam ve öğrenmeyi sunar! Çocuğunuzun keşif ve öğrenme yolculuğuna eşlik etmek için heyecanlı yeni arkadaşlarla dolu, şarkılar ve gülümsemelerle dolu bir dünyanın kapısını açın! Çocukların eğlenirken öğrenebileceği en iyi eğitici şarkıların seçimi!

Şarkı söyleme ve dans etme, öğrenmenin kalbinde yer alır. Şarkılarımız, iyi alışkanlıklar, duygular, kelimeler, sayılar, renkler hakkında eğlenceli ve eğlenceli bir şekilde öğretir!

Tüm en iyi çocuk şarkılarının ve eğitici çizgi filmlerin en iyi içerikleriyle, Kidsy Nursery Rhymes, tüm klasik çocuk şarkılarının bir seçkisini sunar. Ancak geleneksel çocuk şarkısı formatının içine, dil ve iyi alışkanlıklar geliştirmeye yardımcı olan değerli hayat dersleri ve eğitici şarkılar da ekleriz. Yüzlerce başlık ve onlarca yeni arkadaş, dans, oyun ve öğrenmenin yer aldığı Kidsy evreninde keşfedilmeyi bekliyor.

İçerikler arasında: - LooLoo Kids - Groovy The Martian - Lea and Pop - Binki Kids - Hello Mr. Freckles - The Treebees - Baby Toot Toot - Little Treehouse - Junior Squad - Super Supremes - Bob The Train - Farmees - Boom Buddies - Little Tritans - Zoobees - Loco Nuts

ÇEVRİMDIŞI

En iyi bebek şarkılarını, en iyi çocuk şarkılarını ve eğitici çocuk çizgi filmlerini indirerek, çocuklar tüm diziyi çevrimdışı izleyebilirler (internet bağlantısı gerekmez). Karayolu seyahatleri, uçak yolculukları, bekleme odaları ve daha fazlası için mükemmeldir.

ÜCRETSİZ DENEME

3 günlük veya 7 günlük deneme süreniz boyunca tüm çocuk şarkılarını, bebek şarkılarını ve çocuk çizgi filmlerini ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Ücretsiz deneme sürenizin bitiminden 24 saat önce fatura edilmezsiniz. Aylık veya yıllık bir plan satın almadan önce uygulamayı denemenizi öneririz.

TELEFONUNUZDA İZLEYİN

En iyi bebek ninnilerini, çocuk şarkılarını, çizgi filmleri ve çocuklar için gösterileri GoogleCast uyumlu televizyonunuzda izleyin.

ÇOCUK DOSTU VE GÜVENLİ

Heyecan verici yaşa uygun okul öncesi ve anaokulu çocuk gösterileri, tutkulu erken çocukluk eğitimcilerimiz tarafından sunulmaktadır.

Bu uygulama, güvenli bir görüntüleme deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır. Kolayca yönetmenizi sağlayan "Ebeveyn Kontrolü" özelliği bulunmaktadır ve çocuk

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.