header
QR Kod
KidsBeeTV | Çocuk Videoları

KidsBeeTV | Çocuk Videoları

3.7.44 geliştirici Magikbee Educational Videos & Games Apps for Kids
(0 İncelemeler) Haziran 06, 2024
KidsBeeTV | Çocuk Videoları KidsBeeTV | Çocuk Videoları KidsBeeTV | Çocuk Videoları KidsBeeTV | Çocuk Videoları KidsBeeTV | Çocuk Videoları KidsBeeTV | Çocuk Videoları

En Son Versiyon

Versiyon
3.7.44
Güncelle
Haziran 06, 2024
Geliştirici
Magikbee Educational Videos & Games Apps for Kids
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.magikbee.kiddztube_Lite
Şimdi İndir

KidsBeeTV | Çocuk Videoları Hakkında Daha Fazla

KidsBeeTV, 5.000'den fazla eğlenceli, güvenli video, TV şovu ve Çocuklar için eğitici oyunlar içeren, çocuklar için güvenli ve eğitici bir video akış platformudur. Öğretmenler tarafından küratörlüğünde popüler Çocuk kanallarından çocuklar için eğitici videolar, tekerlemeler ve ninniler içerir.

KidsBeeTV, çocuklar için eğitici ve güvenli video içerikler sunan bir akış uygulamasıdır. Uygulama, dünya çapında binlerce ebeveyn ve öğretmen tarafından onaylanmıştır ve tüm içerikler tamamen ücretsiz olarak erişilebilir. Uygulamada popüler çizgi filmler, şarkılar, hikayeler, sanat ve el sanatları, yoga videoları, bebek oyunları, TV şovları ve daha fazlası bulunmaktadır. KidsBeeTV'nin en önemli özelliklerinden biri, içerik seçiminin gerçek hayattaki öğretmenler tarafından yapılmasıdır. Bu sayede, çocuklar için en uygun ve öğretici videolar seçilmiştir. Videolar sırasında görünen testler de öğretmenler tarafından tasarlanmıştır ve önemli öğrenme hedeflerini pekiştirmeyi amaçlamaktadır. Uygulamanın diğer önemli özellikleri arasında reklamsız olması, çocukların başarılarına göre rozetler kazanmaları, favori videolarıyla oynatma listeleri oluşturulabilmesi, ebeveynlerin kontrol paneli sayesinde çocukların performanslarının takip edilebilmesi ve ebeveyn denetimlerinin bulunması yer almaktadır. Ebeveynler, uygulamada harcanan zamanı kontrol edebilir ve çocuğun günlük izleme limitini belirleyebilirler. Uygulamada yer alan içerikler, çocukların ilgi alanlarına ve yaş gruplarına göre kategorilere ayrılmıştır. Şarkılar, öğrenme videoları, karikatürler, hikayeler, oyun oynama videoları, sanat ve el işi videoları, çocukların eğlenmesini sağlayan videolar ve yoga ve egzersiz videoları gibi içerikler bulunmaktadır. Ayrıca her hafta yeni TV şovları ve videolar da eklenmektedir. KidsBeeTV, çocukların güvenliği ve eğitimi konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Tüm içerikler, gerçek hayattaki öğretmenler tarafından seçilmiş ve küratörlüğü yapılmıştır. Bu sayede, uygulama bebekler ve küçük çocuklar için tamamen güvenlidir. Ayrıca, videolar İngilizce ve bazıları İspanyolca olarak da mevcuttur. KidsBeeTV'ye abone olan kullanıcılar, uygulamanın tüm içeriklerine tam erişim elde ederler ve hesaplarını istedikleri her cihazda kullanabilirler. Bu sayede, çocuklar istedikleri zaman en iyi çocuk kanallarından en iyi içeriklere erişebilirler. KidsBeeTV'nin oluşturduğu ekosistemin amacı, çocukların ekran başında geçirdikleri zamanı yeniden tasarlamak ve aktif eğlence ve öğrenmeyi teşvik etmektir. Uygulamanın gizlilik politikası da, kullanıcıların gizliliğini en üst düzeyde korumayı amaçlamaktadır. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgiye uygulama içindeki gizlilik politikasından ulaşılabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.