header
QR Kod
Kids & Toddlers (2+): Öğrenin

Kids & Toddlers (2+): Öğrenin

2.8.1 geliştirici Kids World: Children & Parent Comunity
(0 İncelemeler) Mayıs 30, 2024
Kids & Toddlers (2+): Öğrenin Kids & Toddlers (2+): Öğrenin Kids & Toddlers (2+): Öğrenin Kids & Toddlers (2+): Öğrenin Kids & Toddlers (2+): Öğrenin Kids & Toddlers (2+): Öğrenin

En Son Versiyon

Versiyon
2.8.1
Güncelle
Mayıs 30, 2024
Geliştirici
Kids World: Children & Parent Comunity
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kidsworld.learn.music.play
Şimdi İndir

Kids & Toddlers (2+): Öğrenin Hakkında Daha Fazla

Çocuğunuzun, yürümeye başlayan çocuğunuzun veya bebeğinizin çeşitli öğrenme konuları, görüntüleri, sesleri, metin ve dikkatle tasarlanmış mini oyunlarla dünyayı keşfetmesine izin verin. Çocuklarınız sadece temel duyularını ve parmaklarını kullanarak kaliteli ekran zamanı geçirecek. Gizli müzik yetenekleri veya mükemmel kesintileri ile sizi şaşırtabilirler.

Müzik enstrümanları, ABC'ler, numaralar, şekiller, hayvanlar, araçlar, meyveler, sebzeler, bakkaliye, tatlılar, içecekler, güneş sistemi, dünya ülkeleri ve matematik gibi farklı konularda öğrenme fırsatı sunan bir uygulamadır. Ayrıca, çocuklarınızın odak ve dikkatini geliştirmek ve eğlenirken öğrenmelerini sağlamak için modern teknoloji ve popüler oyunları birleştirir. Uygulama, kullanımı kolay olup tüm oyunları tek bir yerde sunmaktadır. Ayrıca, oyunlar üç bölüme ayrılmıştır ve eğlenceli ve etkileşimlidir. İnternet bağlantısı gerektirmez ve sürekli olarak yeni oyunlar eklenmektedir. Müzik enstrümanlarını çalma, ABC'leri ve temel matematik öğrenme ve beyni hafıza oyunları ve bulmacalarla alay etme dünyasına giriş yapın. Uygulama, çocukların farklı mini oyunlar arasından seçim yaparak öğrenebilecekleri, pratik yapabilecekleri ve eğlenebilecekleri bir ortam sunar. Yakında: Daha fazla öğrenme konusu, farklı sesler ve daha fazla eğlenceli oyun eklenecektir! Çocuklarınızın ekran zamanlarının daha iyi bir şekilde değerlendirilmesine izin verin. Onları eğlendirirken becerilerini geliştirin. Bu uygulamayı indirin ve değerlendirin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.