header
QR Kod
Kidjo Stories: Kids Audiobooks

Kidjo Stories: Kids Audiobooks

2.11.0 geliştirici Kidjo
(0 İncelemeler) Nisan 21, 2024
Kidjo Stories: Kids Audiobooks Kidjo Stories: Kids Audiobooks Kidjo Stories: Kids Audiobooks Kidjo Stories: Kids Audiobooks Kidjo Stories: Kids Audiobooks Kidjo Stories: Kids Audiobooks

En Son Versiyon

Versiyon
2.11.0
Güncelle
Nisan 21, 2024
Geliştirici
Kidjo
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.kidjo.books.android.playstore
Şimdi İndir

Kidjo Stories: Kids Audiobooks Hakkında Daha Fazla

Welcome to Kidjo Stories, your go-to digital library and book reading app for kids!

Kidjo Stories, 2 ila 10 yaş arası çocuklarınızın rahatlamak ve gevşemek istediklerinde mükemmel bir arkadaştır. 900'den fazla büyüleyici kitap ve uyku öncesi hikayeler ile çocuklarınız inanılmaz bilim gerçeklerinin, büyüleyici masalların, fantastik destanların ve rahatlatıcı bebek hikayelerinin dünyasına dalabilirler. Ayrıca, Karlar Ülkesi, Cinderella, Kırmızı Başlıklı Kız, La Fontaine Masalları ve diğer harika hikayeler gibi klasikleri okuyarak çocuklarınızın favori hikaye anlatıcısı olabilirsiniz.

Çevrimiçi koleksiyonumuz, sertifikalı, çocuklara uygun içerikle etkileşimli hikayeler ve sesli kitaplar sunar. Her bir hikaye elden geçirilir ve uygunsuz ve etkileyici olmayan içeriğin uygulamamıza girmesinden emin olmak için seçilir. Çocuklar doğa ve bilim hakkında öğrenebilir ve sihirli maceralara dalabilirler. Öğrenme, genç okuyucular için hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Kidjo Stories, çocuklarınızda okuma sevgisi geliştirmeyi amaçlar. Uygulamadaki araçlar sayesinde küçükler de okumayı öğrenebilirler: ebeveynler ses hızını, yazı tipi boyutunu ve tipini (disleksi) ayarlayabilirler. Çocuklar ayrıca okudukları her hikayenin sonunda bulunan quiz'i tamamlayarak anlama yeteneklerini test edebilirler. Fransızca ve İngilizce olarak sunulan Kidjo Stories, yakında diğer dillerde de sunulacak!

Kidjo Stories uygulamamızda, okuyucu modunda veya ekrandan uzak sesli modunda kolayca gezinebilirsiniz. Kidjo Stories ayrıca, hareket halindeyken çocuk hikayelerinden keyif almak için mükemmel olan çanta modunu da sunar! Herhangi bir diğer okuma uygulamasından farklı olarak, Kidjo Stories çocukların okuma deneyimini seçme özgürlüğü sunar. Okuyucu modu, sesli okuma yapabilecekleri için sonsuz okumayı teşvik eder. Sesli mod, harika uyku öncesi hikayeler ve sesli kitaplarla tüm aileye ekrandan uzak eğlence sağlar.

Ana önceliğimiz, çocuklarınızın dijital kütüphanemizdeki bir hikayeyi okurken veya dinlerken güvenli bir deneyim yaşamasını sağlamaktır. Genç çocukların gizliliğinin ve güvenliğinin korunması gerektiğine inanıyoruz. Çocuklar, reklamlara, ürün yerleştirmelere veya bannerlara maruz kalmamalıdır, bu yüzden uygulamamızda bunlardan hiçbirini bulamayacaksınız! Ayrıca sizin veya çocuklarınızın verilerini üçüncü taraflarla paylaşmıyoruz.

Kidjo Stories ile okuma ve hikaye anlatma zevkini keşfedin! Çocuklarınızın büyülü edebi yolculuklara çıkarken unutulmaz anılar yaratmalarına izin verin. Uygulamayı şimdi indirin ve hayal gücünün heyecanını serbest bırakın!

Kidjo'da, çocuklarınızla geçirdiğ

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.