header
QR Kod
Kediler ve Çorba

Kediler ve Çorba

2.43.0 geliştirici HIDEA
(0 İncelemeler) Mayıs 16, 2024
Kediler ve Çorba Kediler ve Çorba Kediler ve Çorba Kediler ve Çorba Kediler ve Çorba Kediler ve Çorba

En Son Versiyon

Versiyon
2.43.0
Güncelle
Mayıs 16, 2024
Geliştirici
HIDEA
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hidea.cat
Şimdi İndir

Kediler ve Çorba Hakkında Daha Fazla

♥Tüm erkeklere %100 Garantili [Kurbağa Yağmurluk] kostümü♥

Bu uygulama, ücretsiz olarak sunulan ve tüm erkekler için evlat edinme imkanı sunan sevimli bir kedi gösterimidir. 2021 Google Play Bağımsız Oyunlar Festivali'nde seçilen ilk 3 oyundan biri olan bu uygulama, kedi severler için huzurlu bir hayvan ormanı sunmaktadır. Bu kedi anne ve babalarına uygun rahatlatıcı bir kedi tıklama oyunudur.

İlk olarak, bu oyun çizgi film çizimli kedi yetiştirme oyunudur. Ragdoll, Norveç orman kedisi, Birman, Himalaya kedisi, Maine Coon, Sibirya kedisi, British Shorthair gibi farklı kedi türlerinin özellikleri, çizgi film çizimleriyle kolayca ayırt edilebilir. Bu sayede oyuncular, peri masalına benzeyen bir ormanda sevimli kedilerle tanışabilirler.

İkinci olarak, oyuncular sevimli kedilerle etkileşime girebilirler. Kedilere şapkalar, aksesuarlar ve kıyafetler gibi çeşitli kostümler giydirebilir ve onların fotoğraflarını çekebilirler. Ayrıca oyuncular, mini oyundan yakaladıkları balıklarla kedilerini besleyerek kalp kazanabilirler. Üstelik kedilere istedikleri ismi verebilirler.

Üçüncü olarak, oyuncular rahatlatıcı ASMR ses ve arka plan müziği ile streslerini dindirebilirler. Dinlendirici sesleri dinleyerek, malzemeleri hazırlayan ve yemek pişiren kedilere odaklanabilirler. Ayrıca oyuncular, hayvan restoranından gelen tüm sesleri duyabilir ve istedikleri arka plan müziği çalma listesini seçebilirler.

Dördüncü olarak, bu kolay ve hızlı hayvan simülasyon oyunu, oyuncuların etkin olmadıkları zamanlarda kedilerin yemek pişirmesine ve kaynak toplamasına olanak tanır. Oyuncular, yemek yerken, otobüs sürerken veya çalışırken bu oyunu oynayabilirler. Ayrıca toplanan kaynaklar sayesinde yeni tarifler ve tesisler elde edilebilir. Bu oyun, simülasyon oyunları ve hayvanlı restoran oyunlarını sevenler için ideal bir seçenektir.

Bu uygulama, kedi yetiştirmeyi sevenler, daha fazla kedi isteyen kedi anne ve babaları, dinlenmek isteyen öğrenciler veya çalışanlar, sevimli hayvan veya kedi oyunları arayanlar, ASMR sevenler, rahatlatıcı oyunlar, tıklama oyunları veya rol yapma oyunları arayanlar, "kediler çok sevimli!" demeden duramayanlar, kedi gördüğünde yanından geçip gidemeyenler, Animal Crossing: Pocket Camp gibi oyunlara ilgi duyanlar ve restoran veya yemek oyunlarında hızlı tıklama yapabilen simülasyon oyunu uzmanları için uygun bir seçenektir. Eğer sen de bu kedi oyunu tutkunlarından biriysen, hemen indir ve kendi sevimli pofuduk kedilerinle tanış!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.