header
QR Kod
kChat - Safe Chat for Kids

kChat - Safe Chat for Kids

1.0.14 geliştirici Kinesis Store
(0 İncelemeler) Şubat 20, 2024
kChat - Safe Chat for Kids kChat - Safe Chat for Kids kChat - Safe Chat for Kids kChat - Safe Chat for Kids kChat - Safe Chat for Kids kChat - Safe Chat for Kids

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.14
Güncelle
Şubat 20, 2024
Geliştirici
Kinesis Store
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.knesis.kchat
Şimdi İndir

kChat - Safe Chat for Kids Hakkında Daha Fazla

kChat is a FREE messaging app that puts kids' safety first. kChat combines the fun and freedom of messaging with complete protection and safety to meet the needs of both kids and parents.

Bu uygulama, çocukların güvenli bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Tam Ebeveyn Kontrolü sayesinde güvenliği sağlar. Ebeveynler, şifre korumalı bir ayarlar sayfasından uygulamayı tamamen kontrol edebilirler. Sadece ebeveynler arkadaşlık isteklerini kabul edebilir ve arkadaşlar ekleyebilir. Ayrıca, arkadaşlar sadece tanıdık bir gruba aitse ekleyebilirler.

Çocukların kendi telefon numaralarına ve cihazlarına ihtiyaçları yoktur. Sadece ebeveynlerin telefon numaraları kullanılır. Çocuklar, ebeveynlerinin cihazlarını güvenli bir şekilde kullanabilirler çünkü ayarlar bölümü şifre korumalıdır. Ayrıca, tek bir cihazda birden fazla çocuk eklenebilir.

kChat, kolay kullanılabilir bir arayüze ve gezinmeye sahiptir - bu da ebeveynler için de harikadır! Başlangıç ​​seviyesindeki okuyucular için daha büyük metinler kullanılır. İkonların ve sesli mesajların akıllıca kullanılması, çocukların henüz okuyamıyor olmalarına rağmen iletişim kurmalarını sağlar. 5 yaş ve üzeri çocuklar için önerilir.

kChat, çocukların arkadaşlar ve aileleriyle bağlantıda kalmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Ebeveynler, çocuklarının okulda veya arkadaşlarla birlikteyken kolayca onlara ulaşabilirler.

Çocuklar yalnızca metin mesajlarıyla sınırlı değildir, aynı zamanda çizim yapabilir ve sanat eserlerini kişilerle paylaşabilirler. Eğlenceli, animasyonlu çıkartmalar çocukların kendilerini ifade etmelerine yardımcı olur. Fotoğraf çekme veya galerilerinden resim gönderme de kullanışlı bir özelliktir.

Bu uygulama ücretsizdir ve reklam içermez. İndirme ücretsizdir ve ileride herhangi bir abonelik ücreti de yoktur.

kChat, akıllı telefonlar ve tabletlerde kullanılabilir ve İngilizce, İspanyolca ve İbranice dillerinde kullanılabilir - yakında daha fazla dil eklenecektir!

Verileriniz güvende ve özel tutulur. Detaylarınız, çocukların profilleri, grupları, mesajları ve medyaları şifrelenir. Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve verilerinize üçüncü tarafların erişmesine asla izin vermeyiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.