below header
QR Kod
Karlar Ülkesi Maceraları

Karlar Ülkesi Maceraları

42.02.00 geliştirici Jam City, Inc.
(0 İncelemeler) Mart 05, 2024
Karlar Ülkesi Maceraları Karlar Ülkesi Maceraları Karlar Ülkesi Maceraları Karlar Ülkesi Maceraları Karlar Ülkesi Maceraları Karlar Ülkesi Maceraları

En Son Versiyon

Versiyon
42.02.00
Güncelle
Mart 05, 2024
Geliştirici
Jam City, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.jamcity.blackforest_goo
Şimdi İndir

Karlar Ülkesi Maceraları Hakkında Daha Fazla

Heyecan verici ve yepyeni 3'lü eşleştirme bulmaca macerasıyla Disney'in Karlar Ülkesi gözlerinin önünde canlanıyor. Disney'in Karlar Ülkesi ve Karlar Ülkesi 2 filmlerinden esinlenilen bu yepyeni mobil oyunda Krallığı inşa edip yenilerken Elsa, Anna ve Olaf'a katıl. Erindel Krallığı'nı ve başka yerleri de tasarla ve dekore et!

Disney'in Karlar Ülkesi'nden ilham alınarak hazırlanmış olan bu uygulama, seni Erindel ve Karlar Ülkesi diyarının ötesine götürecek. Yepyeni bir maceraya katıl ve tanıdık yerlerin yanı sıra yeni diyarları da keşfet. 100'lerce 3'lü eşleştirme oyunu oyna ve kazandığın kar taneleriyle şatoyu dekore ederek harika bir görünüme kavuştur.

Karlar Ülkesi diyarını keşfet ve daha önce hiç görmediğin yerlere git. Heyecan verici 3'lü eşleştirme bulmacalarını oyna ve yüzlerce seviyede becerilerini göster. Şatoyu dekore ederek güzelleştir, bunun için kar taneleri kazan.

Bu uygulama, Karlar Ülkesi ve Karlar Ülkesi 2 filmlerinden esinlenerek hazırlanmıştır. Bu sayede, Elsa, Anna ve Olaf gibi sevdiğin karakterlerle etkileşim kurabilir ve onlarla birlikte maceraya atılabilirsin. Karlar Ülkesi diyarındaki karakterlerle oyna ve onlarla birlikte eğlenceli vakit geçir.

Aksiyonu hiç azalmayan heyecan dolu etkinlikler ve özel oyun içi ödüller sayesinde her zaman yeni bir şeyler keşfedebilir ve uygulamayı daha da eğlenceli hale getirebilirsin. Görevleri tamamlayarak Krallığı dekore edip özelleştir, böylece şatoda istediğin gibi tasarımlar yapabilirsin.

Ücretsiz olarak oynayabileceğin bu uygulamada, yapman gereken tek şey 3'lü eşleştirme bulmacalarını çözmek. Karlar Ülkesi diyarındaki maceralara katıl ve heyecan verici eğlencenin tadını çıkar. Uygulama içi satın alımlar içeren bu oyunu ücretsiz olarak indir ve Karlar Ülkesi şatosunu dekore et!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.