below header
QR Kod
Kanka - Sohbet Et Arkadaş Edin

Kanka - Sohbet Et Arkadaş Edin

3.5.20 geliştirici ZIIPIN TECHNOLOGY HK LIMITED
(0 İncelemeler) Mart 08, 2024
Kanka - Sohbet Et Arkadaş Edin Kanka - Sohbet Et Arkadaş Edin Kanka - Sohbet Et Arkadaş Edin Kanka - Sohbet Et Arkadaş Edin Kanka - Sohbet Et Arkadaş Edin Kanka - Sohbet Et Arkadaş Edin

En Son Versiyon

Versiyon
3.5.20
Güncelle
Mart 08, 2024
Geliştirici
ZIIPIN TECHNOLOGY HK LIMITED
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.badambiz.pk.kanka
Şimdi İndir

Kanka - Sohbet Et Arkadaş Edin Hakkında Daha Fazla

Kanka - Sizi Türkiye İçinden Arkadaşlarınızla Bir Araya Getirmeyi Amaçlayan Bir Sohbet Uygulamasıdır. Kanka Uygulaması Sayesinde Yeni Arkadaşlarla Tanışabilir, Ücretsiz Olarak Sesli Sohbet Edip İyi Zaman Geçirebilirsiniz.

Sohbet uygulaması, yeni arkadaşlar edinmenize, binlerce aktiviteye katılmanıza ve Türkiye'den insanlarla tanışmanıza olanak sağlayan bir iletişim aracıdır. Arkadaşlarınızla yüksek kaliteli sesli sohbet etmenize imkan veren bu uygulamada, hikayeler anlatabilir, şarkı söyleyebilir, şiir okuyabilir ve komik ya da ilginç konulardan konuşabilirsiniz.

Uygulamada herkese açık veya özel sesli sohbet odaları bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla özel ve sakin anların tadını çıkarmak için şifreli özel bir sohbet odası oluşturabilirsiniz. Bu sayede iletişiminiz daha güvenli ve özel olabilir.

Sohbet odası özellikleri arasında dijital oyun odası, şarkı odası, müzik ve enstrüman odası, şiir odası, seyahat ve yaşam paylaşım odası, talk show gibi birçok özel oda bulunmaktadır. Kendinize özel ve farklı bir karaktere sahip olan herhangi bir odanın sahibi olarak eğlenceli ve harika bir sohbet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uygulamada ayrıca çok özel sanal hediyeler de bulunmaktadır. Bu hediyeler arasından seçim yaparak kendinizi ifade edebilir ve Türkiye'den kullanıcıların beğenisine uygun olanlarla iletişiminizi daha renkli hale getirebilirsiniz. Ayrıca uygulamada geniş bir fotoğraf çerçevesi koleksiyonu ve canlı giriş efektleri de bulunmaktadır, bu da kendinizi özel ve farklı hissetmenize yardımcı olabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.