header
QR Kod
Kahoot! Quiz Oluştur ve Oyna

Kahoot! Quiz Oluştur ve Oyna

5.7.3 geliştirici Kahoot!
(0 İncelemeler) Mayıs 11, 2024
Kahoot! Quiz Oluştur ve Oyna Kahoot! Quiz Oluştur ve Oyna Kahoot! Quiz Oluştur ve Oyna Kahoot! Quiz Oluştur ve Oyna Kahoot! Quiz Oluştur ve Oyna Kahoot! Quiz Oluştur ve Oyna

En Son Versiyon

Versiyon
5.7.3
Güncelle
Mayıs 11, 2024
Geliştirici
Kahoot!
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
no.mobitroll.kahoot.android
Şimdi İndir

Kahoot! Quiz Oluştur ve Oyna Hakkında Daha Fazla

Okulda, evde ve işte ilgi çekici, quiz bazlı oyunlar (kahoot'lar) oyna; kendi kahoot'larını oluştur ve yeni bir şeyler öğren! Kahoot!; öğrenimin büyülü kapısını öğrenciler, öğretmenler, ofis içindeki kahramanlar, bilgi yarışması severler ve hayat boyu öğrenime açık olanlar için aralıyor.

Kahoot! uygulaması, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Brezilya Portekizcesi, Japonca, Felemenkçe, Türkçe, Lehçe ve Norveççe gibi birçok dil seçeneği sunan bir eğitim ve eğlence uygulamasıdır. Özellikle öğrenciler, aile ve arkadaşlar, öğretmenler ve şirket çalışanları için tasarlanmıştır.

Öğrenciler, uygulamayı kullanarak sınıf içinde veya sanal ortamda canlı olarak sunulan kahoot'lara katılabilir ve yanıtlarını gönderebilir. Ayrıca kendi hızlarında yarışmalar yapabilir, evde veya hareket halindeyken ders çalışabilir, çalışma liglerinde arkadaşlarıyla yarışabilir, kendi kahoot'larını oluşturabilir ve fotoğraf veya video ekleyebilirler. Ayrıca aile ve arkadaşlarına kendi mobil cihazları üzerinden canlı kahoot sunabilirler.

Aile ve arkadaşlar için de uygulama oldukça kullanışlıdır. Herhangi bir konuda veya yaşa uygun bir kahoot bulabilir, büyük bir ekrana yansıtarak veya video konferans uygulamaları üzerinden ekran paylaşımı yaparak canlı kahoot sunabilirler. Ayrıca çocukları evde çalışmaya teşvik etmek için bu uygulamayı kullanabilirler.

Öğretmenler, milyonlarca kahoot içinden arama yaparak istedikleri konuda bir kahoot bulabilir veya sadece dakikalar içinde kendi kahoot'larını oluşturabilirler. Ayrıca farklı soru türlerini birleştirerek ilgi çekiciliği artırabilir ve istedikleri konuda sınıfta veya uzaktan eğitim sırasında canlı kahoot'lar sunabilirler. Aynı zamanda öğrencilere kendi hızlarında yarışmalar atayabilir ve öğrenim sonuçlarını raporlarla değerlendirebilirler.

Şirket çalışanları da bu uygulamayı e-öğrenim, sunumlar, etkinlikler ve diğer toplantılar için kullanabilir. Oylamalar ve kelime bulutu soruları gibi özelliklerle hedef kitle katılımını teşvik edebilir, yüz yüze veya sanal bir toplantıda canlı olarak Kahoot! sunabilir ve oyunculara kendi hızlarında yarışmalar atayabilirler. Ayrıca ilerleme durumunu ve sonuçlarını raporlarla değerlendirebilirler.

Kahoot!'un ücretsiz bir uygulama olduğu ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirmeyi amaçladığı belirtilmektedir. Ancak, isteğe bağlı olarak kullanıcılar gelişmiş özelliklere erişmek için ücretli bir abonelik satın alabilirler. Bu özellikler arasında milyonlarca resim içeren resim kütüphanesi ve farklı soru türleri gibi özellikler yer almaktadır.

Kurumsal kullanıcılar için ise ücretli bir abonelik gerekmektedir. Bu abonelik sayesinde iş ortamında kahoot oluşturabilir ve sunabilir, ek özelliklere erişebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.