below header
QR Kod
K-9 Mail

K-9 Mail

6.800 geliştirici Mozilla Thunderbird
(0 İncelemeler) Mart 07, 2024
K-9 Mail K-9 Mail K-9 Mail K-9 Mail K-9 Mail K-9 Mail

En Son Versiyon

Versiyon
6.800
Güncelle
Mart 07, 2024
Geliştirici
Mozilla Thunderbird
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.fsck.k9
Şimdi İndir

K-9 Mail Hakkında Daha Fazla

K-9 Mail is an open source email client that works with basically every email provider.

K-9 Mail, açık kaynak kodlu bir e-posta uygulamasıdır. Uygulama, birkaç hesabı destekler ve birleştirilmiş bir gelen kutusuna sahiptir. Kullanıcıların e-posta sağlayıcısına bağlanarak, izleme olmadan gizlilik dostudur. Uygulama, otomatik arka plan senkronizasyonu veya anlık bildirimler aracılığıyla kullanıcılarına yardımcı olur. Ayrıca, yerel ve sunucu tarafından yapılan aramaları destekler. K-9 Mail, e-postalarınızı OpenPGP şifreleme (PGP/MIME) ile korumanızı sağlar. E-postalarınızı şifrelemek ve şifresini çözmek için "OpenKeychain: Easy PGP" uygulamasını yükleyebilirsiniz.

K-9 Mail, sorun yaşadığınız durumlarda destek forumunda yardım isteyebileceğiniz bir uygulamadır. Forum, https://forum.k9mail.app adresinde bulunabilir ve kullanıcıların birbirlerine yardımcı olmasını sağlar.

Eğer K-9 Mail'e yardım etmek isterseniz, uygulama topluluk geliştirilmiş bir projedir. Uygulamanın kaynak koduna, hata izleyicisine ve wiki sayfasına https://github.com/thunderbird/thunderbird-android adresinden ulaşabilirsiniz. Yeni geliştiricilerin, tasarımcıların, belgeleyicilerin, çevirmenlerin, hata izleyicilerin ve arkadaşların katılımını her zaman memnuniyetle karşılıyoruz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.