below header
QR Kod
JYP x NEMOZ

JYP x NEMOZ

1.0.5 geliştirici Nemoz Lab Inc.
(0 İncelemeler) Mart 18, 2024
JYP x NEMOZ JYP x NEMOZ JYP x NEMOZ JYP x NEMOZ JYP x NEMOZ JYP x NEMOZ

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.5
Güncelle
Mart 18, 2024
Geliştirici
Nemoz Lab Inc.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
music.nd
Şimdi İndir

JYP x NEMOZ Hakkında Daha Fazla

"PLAY & MUSIC, JYP x NEMOZ

JYP x NEMOZ uygulaması, akıllı albüm oynatmayı QR kart doğrulaması ile sağlar. Bu uygulama sayesinde JYP sanatçılarının albümlerine kolayca erişebilirsiniz. Global K-Pop hayranlarının keyifle dinleyebilmesi için 13 dil desteği sunulmaktadır. Ayrıca şarkı sözleri, altyazılar ve albüm bilgileri de yine 13 dilde mevcuttur. Global şarkı söylemeye olanak sağlayan bu uygulamada, önemli olan kısımların yazılımı kalın olarak belirtilmektedir.

Uygulama oldukça kullanımı kolaydır. Akıllı telefonunuza JYP x NEMOZ uygulamasını indirin ve QR kartınızı doğrulayın. Böylece JYP sanatçılarının albüm kütüphanesini oluşturabilirsiniz. Şarkı sözleri, altyazılar ve albüm bilgileri 13 dilde sunulmaktadır, bu sayede global K-Pop hayranları keyifle dinleyebilirler.

1) MÜZİK: Yüksek kalitede müzik dinleyebilir ve arka planda çalma özelliği mevcuttur. 13 dilde şarkı sözlerini, telaffuzunu ve albüm bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. 2) VİDEO: Yüksek çözünürlükte videoları izleyebilir ve 13 dilde çevrilmiş altyazıları ile birlikte izleme imkanı sunmaktadır. Ayrıca ekran paylaşım özelliği sayesinde videoları hem mobil cihazlarda hem de TV ekranlarında izleyebilirsiniz. 3) GALERİ: Sanatçının fotoğraflarına sahip olmak isteyen hayranlar için GALERİ özelliği sayesinde yüksek çözünürlüklü albüm fotoğraflarını indirebilirsiniz.

JYP x NEMOZ uygulaması, kullanıcıların içerikleri keyifle ve kolaylıkla kullanabilmesi için en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.