below header
QR Kod
JustWatch - Streaming Guide

JustWatch - Streaming Guide

geliştirici JustWatch GmbH
(0 İncelemeler) Mart 01, 2024
JustWatch - Streaming Guide JustWatch - Streaming Guide JustWatch - Streaming Guide JustWatch - Streaming Guide JustWatch - Streaming Guide JustWatch - Streaming Guide

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 01, 2024
Geliştirici
JustWatch GmbH
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.justwatch.justwatch
Şimdi İndir

JustWatch - Streaming Guide Hakkında Daha Fazla

JustWatch is the ultimate streaming guide for movies and TV shows.

JustWatch, en sevdiğiniz video hizmetlerinden herhangi birinde akışa uygun olup olmadıklarını görmek için geniş film veya TV programı seçeneklerini gözden geçirmenin en kolay yoludur.

%100 yasal teklifler

Akış hizmetlerinde veya sinemada izlemek istediğiniz filmler veya TV programları için mevcut yasal teklifleri kontrol edin. 85'ten fazla akış hizmeti için tüm teklifleri listeliyoruz.

Netflix'te ne var?

Netflix, Hulu, HBO Go ve Amazon Prime Video gibi Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 85'ten fazla yasal video hizmeti arasında filmler ve TV programlarının çevrimiçi akışını kolayca bulun.

Çocuk Filmleri ve TV Programları

Çocuklarınızın çevrimiçi ne izleyebileceklerinden endişe mi ediyorsunuz? En uygun filmleri ve TV programlarını seçmenize yardımcı olmak için yaş derecelendirmeleri (G, PG, PG-13, R ve NC-17) ekledik.

Özellikler ve Fonksiyonellik

✔️ %100 yasal akış teklifleri: ücretli abonelikler, ücretsiz akış, reklamlı akış, kiralama ve satın alma (indirme olarak) yoluyla filmler ve TV programlarını çevrimiçi izleyin.

✔️ Watchbar: 85'ten fazla mevcut video hizmeti arasından favori hizmetlerinizi seçin ve tür veya yayın yılı gibi farklı özellikleri filtreleyin.

✔️ Arama Motoru: fragmanlar, özetler, oyuncu kadrosu, derecelendirmeler ve VOD teklifleri ile birlikte listelenmiş 90.000'den fazla film ve program.

✔️ Zaman Çizelgesi: Günlük Netflix, Hulu ve 83 diğer sağlayıcılarda çıkan yeni filmler ve TV programlarının listesiyle güncel kalın.

✔️ Popüler: En iyi filmlerin ve en iyi TV programlarının çevrimiçi nerede izlenebileceğini bulun.

✔️ Fiyat Düşüşleri: Günlük olarak güncellenen çevrimiçi film ve TV programlarının kiralama ve satın alımı için en iyi teklifleri bulun.

✔️ İzleme Listesi: Akıllı telefonunuzu en son medya uzaktan kumandaya dönüştürün - cihazınızda giriş yapmanıza gerek yok - filmleri sıraya alın.

✔️ Giriş Yap: Bir hesap oluşturun ve İzleme Listelerinizi tüm cihazlarınızda senkronize edin.

📰 Basında JustWatch

"Hangi akış hizmetinin istediğiniz gösteriye sahip olduğunu söylemenin en kolay yolu."

David Nield, Gizmodo

"Kablo kesmeyle ilgili sorun, bu akış hizmetlerinin tümünde aradığınızı bulmak genellikle zor olabilir. Neyse ki, arama sürecini basitleştirmeyi amaçlayan bir web uygulaması var."

Zach Epstein, BGR

"Çevrimiçi akışın ne olduğunu bulmak için başka birkaç benzer hizmet var, ancak JustWatch muhtemelen bulduğum en iyisi."

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.