below header
QR Kod
JusTalk - Video Chat & Calls

JusTalk - Video Chat & Calls

8.8.43 geliştirici JusTalk
(0 İncelemeler) Şubat 09, 2024
JusTalk - Video Chat & Calls JusTalk - Video Chat & Calls JusTalk - Video Chat & Calls JusTalk - Video Chat & Calls JusTalk - Video Chat & Calls JusTalk - Video Chat & Calls

En Son Versiyon

Versiyon
8.8.43
Güncelle
Şubat 09, 2024
Geliştirici
JusTalk
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.juphoon.justalk
Şimdi İndir

JusTalk - Video Chat & Calls Hakkında Daha Fazla

JusTalk herkes için ÜCRETSİZ yüksek kaliteli video, ses ve grup çağrı uygulaması - basit, güvenilir, güvenli ve eğlenceli, böylece bir anı hiç kaçırmazsınız.
Böylece her zaman iletişim halinde kalabilirsiniz. Wi-Fi veya hareket halindeyken (2.5G/3G/4G/5G)* ücretsiz HD kalitesinde sesli veya görüntülü arama yapabilirsiniz. Doodle, hareketli sesli veya görüntülü aramalar kaydedebilir, oyunlar oynatabilir, çıkartmalar gönderebilir, fotoğraf paylaşabilir, video arka planlarını değiştirebilir ve daha fazlasını tek bir sesli veya görüntülü görüşmede yapabilirsiniz! Ayrıca resim, ses, video, konum, çıkartma, GIF ve daha fazlasını 1:1 veya gruplar halinde gönderebilir ve alabilirsiniz. Günlük anlarınızı veya aramalarınızdan/sohbetlerinizden en güzel anları JusTalk Moments'ınızda aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca grup sesli arama ve video sohbeti yapabilir ve 50 kişiye kadar grup oluşturabilirsiniz. JusTalk ayrıca çapraz platform olarak kullanılabilir, yani akıllı telefonlar ve tabletler arasında sadece bir uygulama ile video sohbet yapabilirsiniz. Ayrıca kendi benzersiz JusTalk Kimliğinizi oluşturabilir ve yeni arkadaşlar ekleyebilirsiniz. Tüm bilgi ve çağrılar uçtan uca şifrelenir ve sunucular tarafından izlenemez veya kaydedilemez. Ayrıca Bluetooth otomatik bağlantı desteklenir ve temaları seçebilir ve zil sesleriyle kendinizi müzikle ifade edebilirsiniz. Veri ücretlerinin geçerli olabileceği belirtilmiştir. JusTalk ile iletişime geçmek için email, Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarını kullanabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.