header
QR Kod
Jitsi Meet

Jitsi Meet

geliştirici 8x8, Inc
(0 İncelemeler) Şubat 11, 2024
Jitsi Meet Jitsi Meet Jitsi Meet Jitsi Meet Jitsi Meet Jitsi Meet

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 11, 2024
Geliştirici
8x8, Inc
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.jitsi.meet
Şimdi İndir

Jitsi Meet Hakkında Daha Fazla

Jitsi Meet lets you stay in touch with all your teams, be they family, friends, or colleagues. Instant video conferences, efficiently adapting to your scale.

Jitsi Meet uygulaması, konferanslara ve toplantılara katılabilecek sınırsız sayıda kullanıcıya sahip olabileceğiniz bir platformdur. Bu uygulama, sunucu gücü ve bant genişliği gibi faktörler dışında herhangi bir yapay kısıtlama bulunmamaktadır. Bu sayede, istediğiniz kadar çok kişiyle konferans yapabilir ve toplantılar düzenleyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için hesap açmanıza gerek yoktur. Bu nedenle, zamandan tasarruf edebilir ve hızlı bir şekilde konferanslara başlayabilirsiniz. Sadece konferansların girişine şifre belirleyerek, diğer kullanıcıların erişimini kontrol edebilirsiniz. Bu sayede, konferanslarınızı güvende tutabilir ve istenmeyen kişilerin katılmasını önleyebilirsiniz.

Jitsi Meet, varsayılan olarak şifrelenmiştir. Bu sayede, konuşmalarınız ve videolarınız güvende kalır ve üçüncü tarafların erişimine karşı korunursunuz. Ayrıca, uygulamanın ses ve video kalitesi de oldukça yüksektir. Opus ve VP8 formatında sunulan bu özellikler, konuşmalarınızın netliği ve zenginliği için geliştirilmiştir.

Uygulama, web tarayıcılarında doğrudan çalışabilir. Bu nedenle, arkadaşlarınızın konferanslara katılmak için herhangi bir indirme yapmasına gerek yoktur. Sadece konferans URL'nizi paylaşarak, kolayca başlayabilirsiniz. Ayrıca, Jitsi Meet tamamen açık kaynaklıdır ve dünya çapında harika topluluklar tarafından desteklenmektedir. 8x8 arkadaşlarınızın da desteğine sahiptir.

Uygulama, kullanıcıların kolayca akılda kalabilecek URL'lerle davet etmesine izin verir. Bu sayede, zorlu ve karmaşık numara ve harf dizileri yerine, tercih ettiğiniz https://MySite.com/OurConf gibi kolay hatırlanabilir adreslerle toplantılar düzenleyebilirsiniz. Bu sayede, toplantılarınızı daha kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.