below header
QR Kod
JioSphere - Web Browser for TV

JioSphere - Web Browser for TV

5.7.2 geliştirici Jio Platforms Limited
(0 İncelemeler) Şubat 29, 2024
JioSphere - Web Browser for TV JioSphere - Web Browser for TV JioSphere - Web Browser for TV JioSphere - Web Browser for TV JioSphere - Web Browser for TV JioSphere - Web Browser for TV

En Son Versiyon

Versiyon
5.7.2
Güncelle
Şubat 29, 2024
Geliştirici
Jio Platforms Limited
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.jio.web.androidtv
Şimdi İndir

JioSphere - Web Browser for TV Hakkında Daha Fazla

JioSphere (formerly JioPages) brings browsing to your Android smart TV with a fresh, user-friendly design. This Indian web browser is designed to offer a safe, fast, secure, and uninterrupted browsing experience, complete with additional features such as VPN, Ad-blocker, and Voice search for secure and hassle-free browsing.

JioSphere, Jio Platform Ltd. tarafından sunulan bir uygulamadır ve kullanıcılarının büyük ekranlarda internete erişimini sağlar. Bu uygulamada kullanıcılar VPN kullanarak global içeriklere rahatlıkla erişebilir, incognito mod sayesinde gezinme geçmişlerini kaydetmeden internete gezinebilir ve kişisel veri ve gizliliklerini korumak için güvenli mod özelliğini kullanabilirler. Ayrıca reklam engelleme özelliği sayesinde kullanıcılar rahatsız edici reklamlardan kurtulabilir ve JioSphereTV ana sayfasında yer alan hızlı bağlantılar ile favori sitelerine kolayca ulaşabilirler.

Uygulama, kullanıcıların tercih ettikleri 8'den fazla bölgesel dilde internet içeriklerine ulaşmalarını sağlar. Ayrıca kişiselleştirilmiş haber akışı ile kullanıcılar yerel, ulusal ve uluslararası haberleri takip edebilirler. Uygulamanın video bölümünde kullanıcılar, spor, komedi, eğlence ve yaşam tarzı gibi farklı kategorilerdeki video içeriklerini keşfedebilirler.

JioSphere, eğitim modu özelliği ile televizyonu bir öğrenme aracına dönüştürür ve çocuklar için eğitimi eğlenceli hale getirir. Ayrıca kullanıcılar, televizyon kumandası ile yazı yazmak zorunda kalmazlar, sesli arama özelliği sayesinde arama işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler.

JioSphere, Jio Platform Ltd. tarafından sunulan bir uygulamadır ve amaçlarından biri de hem şehirde hem de kırsalda internet erişimini etkili bir şekilde sağlayarak Hindistan'ın geleceğine şekil vermektir. Kullanıcıların geri bildirimlerine önem veren JioSphere ekibi, kullanıcılar için daha iyi bir deneyim sunmak için sürekli çalışmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.