header
QR Kod
Jigsaw Puzzle - Yapboz Oyunu

Jigsaw Puzzle - Yapboz Oyunu

3.14.0 geliştirici Easybrain
(0 İncelemeler) Haziran 07, 2024
Jigsaw Puzzle - Yapboz Oyunu Jigsaw Puzzle - Yapboz Oyunu Jigsaw Puzzle - Yapboz Oyunu Jigsaw Puzzle - Yapboz Oyunu Jigsaw Puzzle - Yapboz Oyunu Jigsaw Puzzle - Yapboz Oyunu

En Son Versiyon

Versiyon
3.14.0
Güncelle
Haziran 07, 2024
Geliştirici
Easybrain
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.easybrain.jigsaw.puzzles
Şimdi İndir

Jigsaw Puzzle - Yapboz Oyunu Hakkında Daha Fazla

Üst düzey bir geliştiricinin elinden çıkan dünyanın en çok indirilen bulmaca oyunlarından biri ile sürükleyici bir yapboz bulmaca deneyimi yaşa! Jigsaw Puzzles, 13.000'den fazla ÜCRETSİZ harika HD resim ile bağımlılık yaratan kolay bir oyundur. Puan, hile ve parça kaybetme derdi olmadan, sakinleşmek ve rahatlamak için yapbozları bir araya getirerek uzun süre eğlencenin tadını çıkar.

Jigsaw Puzzle, dünya çapında milyonlarca yapbozsever tarafından oynanan bir yapboz oyunudur. Oyun, kısa süreli hafızanın geliştirilmesine ve eğlenceli vakit geçirilmesine yardımcı olmak üzere oyun uzmanları tarafından geliştirilmiştir.

Jigsaw Puzzle, kendini şımartmak ve harika bir HD jigsaw dünyasına dalman için mükemmel bir seçimdir. Her gün yeni ve parlak sihirli yap-boz bulmacaları bir araya getirmenin keyfini çıkarabilirsin.

Yetişkinler için stres azaltan ve rahatlatıcı bir puzzle oyunu olan Jigsaw Puzzle, farklı zorluk seviyelerinde çok sayıda güzel ve ücretsiz resme sahiptir. Yapbozların zorluk seviyesi, parçaların sayısına göre değişebilir.

Jigsaw Puzzle, gerçek yapboz bulmacaları çözmeyi sevenler için de oldukça heyecan vericidir. Cihazındaki yapbozlar, gerçek yapbozlardan daha az zor değildir ve taşınabilir bir uygulamadır. Bu sayede parça kaybolma derdi yoktur ve birçok bulmaca oyununu kapsar.

Günlük yapboz bulmacaları, günlük rutinden kurtulmaya ve bir mola vermeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Renkli ve ücretsiz yapboz oyunları dünyasını keşfedebilir ve çeşitli kategorilerden seçtiğin resimlerle eğlenceli vakit geçirebilirsin.

Jigsaw Puzzle, her gün yenilenen galerisi, yardımcı ipuçları ve döndürme modu gibi özelliklerle gerçek yapboz bulmacalar kadar çekici bir seçenektir. Ayrıca, yapbozların 36 ila 100 arası parçaya sahip olması ve özel arka plan seçenekleri de oyunun zorluk seviyesini arttırabilir veya oynanabilirliğini kolaylaştırabilir.

Yapboz parçalarını bir araya getirerek Jigsaw Puzzle ile her gününü eğlenceli ve rahatlatıcı hâle getirebilirsin. Ancak, oyunu oynamadan önce kullanım şartlarını ve gizlilik politikasını okumanı öneririz. Bu bilgilere erişmek için uygulamanın web sitesine gidebilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.