header
QR Kod
Jawwy TV - Android TV

Jawwy TV - Android TV

6.9.0 geliştirici Gulf Digital Media Model
(0 İncelemeler) Mayıs 24, 2024
Jawwy TV - Android TV Jawwy TV - Android TV Jawwy TV - Android TV Jawwy TV - Android TV Jawwy TV - Android TV Jawwy TV - Android TV

En Son Versiyon

Versiyon
6.9.0
Güncelle
Mayıs 24, 2024
Geliştirici
Gulf Digital Media Model
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.intigral.jawwytv
Şimdi İndir

Jawwy TV - Android TV Hakkında Daha Fazla

Jawwy TV is an entertainment streaming service that offers the best movies, TV shows, documentaries, kids’ programs, and more from top partners, including STARZPLAY, discovery+, Wide Khaliji, Fox+, Cartoon Network, Boomerang & more. You will also be able to watch exclusives and original productions that cannot be found anywhere else, in addition to the best free-to-air & encrypted live TV channels from regional & international networks and broadcasters.

Bu uygulama, size sınırsız bir ücretle istediğiniz kadar istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleme imkanı sunuyor. Her zaman keşfedecek yeni şeyler var ve her hafta yeni TV şovları ve filmler ekleniyor!

Tüm bunlar ve çok daha fazlası tek bir yerde! Özel ve orijinal içerikleri başka hiçbir yerde bulamayacağınız şekilde izleyin. Üstelik ücretsiz ve şifreli canlı TV kanallarına da erişebilirsiniz. 7 günlük ücretsiz deneme süresi sayesinde uygulamayı önceden deneyebilirsiniz.

Birden fazla cihazda kullanabileceğiniz bu uygulama, reklamsız içerikler sunuyor. Geri sarma özelliği sayesinde kaçırdığınız bölümleri izleyebilirsiniz. Ayrıca indirme seçeneği ile internet bağlantısı olmadan da içerikleri izleyebilirsiniz. TV rehberi ile de hangi programların ne zaman yayınlanacağını takip edebilirsiniz.

Uygulama, güvenli içerikler sunarak aileler ve çocuklar için uygun bir ortam sağlıyor. Ayrıca ebeveyn kontrolü sayesinde izin verilmeyen içeriklerin engellenmesi mümkün. Aile ve arkadaşlarınız için 5 ayrı profil oluşturabilirsiniz. Herhangi bir sözleşme veya yükümlülük olmadan istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Tek bir hesapla birden fazla cihazda kullanabileceğiniz bu uygulama, Apple TV, Android TV, IOS, Android, masaüstü bilgisayarlar, akıllı televizyonlar, Chromecast, Airplay ve Fire TV gibi farklı platformlarda da kullanılabilir. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz yerde içerikleri izleyebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.