header
QR Kod
Jawwy 1.0

Jawwy 1.0

4.10.352 geliştirici Jawwy from STC
(0 İncelemeler) Mayıs 11, 2024
Jawwy 1.0 Jawwy 1.0 Jawwy 1.0 Jawwy 1.0 Jawwy 1.0 Jawwy 1.0

En Son Versiyon

Versiyon
4.10.352
Güncelle
Mayıs 11, 2024
Geliştirici
Jawwy from STC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
sa.jawwy.app2
Şimdi İndir

Jawwy 1.0 Hakkında Daha Fazla

Jawwy from stc is a digital-first mobile product that allows customers to build, manage & share their mobile plan in real time. Users can upgrade or downgrade their plan anytime and add new products all without having to call customer services or visit a store. Users are able to easily buy apps the play store & subscriptions from premium services using paygo credit as well as Gift plans and add-ons to other jawwy users.

Jawwy uygulaması, kullanıcıların şeffaf, basitleştirilmiş ve uygun fiyatlı tekliflerden yararlanarak hiç olmadığı kadar keyifli bir mobil hizmet deneyimi yaşamalarını sağlıyor. Uygulamayı şimdi indirin ve hayatınızı daha adil bir hale getirin!

Jawwy, kullanıcıların şeffaflığından emin olabilecekleri, basitleştirilmiş ve değerli tekliflerden yararlanabilecekleri bir mobil hizmet sunuyor. Bu uygulama sayesinde, kullanıcılar daha önce hiç yaşamadıkları bir mobil hizmet deneyimi yaşayabilir ve hayatlarını daha adil bir hale getirebilirler.

Uygulamanın sosyal medya hesapları aracılığıyla Twitter, Facebook ve Instagram, kullanıcılarla iletişim kurmayı ve onların geri bildirimlerini almayı amaçlıyor. Bu sayede, kullanıcılar uygulamayla ilgili düşüncelerini paylaşabilir ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için geri bildirimde bulunabilirler.

Jawwy, kullanıcıların mobil hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamayı hedefliyor. Uygulama aracılığıyla sunulan şeffaf, basitleştirilmiş ve uygun fiyatlı teklifler, kullanıcıların hayatlarını daha adil bir hale getirirken aynı zamanda onlara değerli bir mobil hizmet sunuyor.

İndirilebilir bir uygulama olan Jawwy, kullanıcıların mobil hizmetlerden daha rahat ve kolay bir şekilde yararlanmalarını sağlıyor. Bu sayede, kullanıcılar istedikleri her an ve her yerde mobil hizmetleri kullanabilir ve hayatlarını daha da kolaylaştırabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.