header
QR Kod
Jabber for Intune

Jabber for Intune

14.1.5.307660 geliştirici Cisco Systems, Inc.
(0 İncelemeler) Nisan 20, 2024
Jabber for Intune Jabber for Intune Jabber for Intune Jabber for Intune Jabber for Intune Jabber for Intune

En Son Versiyon

Versiyon
14.1.5.307660
Güncelle
Nisan 20, 2024
Geliştirici
Cisco Systems, Inc.
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.cisco.im.intune
Şimdi İndir

Jabber for Intune Hakkında Daha Fazla

Jabber for Intune is for admins to organize and protect BYOD environments with mobile application management (MAM). This app allows admins to protect corporate data while keeping employees connected.

Cisco Jabber™ for Android, Android telefon ve tabletlerde mevcut olan varlık, anlık mesajlaşma (IM), bulut mesajlaşma, ses ve video arama, sesli posta özellikleri sağlayan bir işbirliği uygulamasıdır. Cisco Webex® Meetings ile Jabber aramalarınızı çoklu konferanslara yükseltebilirsiniz. Bu entegre işbirliği deneyimi, yerinde ve bulut tabanlı işbirliği mimarileriyle çalışır.

Eğer Jabber'ın son kullanıcı versiyonunu arıyorsanız, buradan indirebilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cisco.im&hl=en

Jabber for Intune, kurumsal kullanıcılara Jabber'dan bekledikleri tüm özellikleri sağlarken, IT yöneticilerine şirket bilgilerinin sızmasını önlemeye yardımcı olacak genişletilmiş mobil uygulama yönetimi yetenekleri sunar. Ve kayıp veya çalınan bir cihaz durumunda, IT, Android telefon ve tabletleriyle birlikte Jabber'ı ve onunla ilişkili hassas verileri kaldırabilir.

ÖNEMLİ: Bu yazılım, şirketinizin iş hesabınızı ve Microsoft tarafından yönetilen bir ortamı gerektirir. Bazı işlevler tüm ülkelerde mevcut olmayabilir. Bu yazılımla ilgili sorunlarınız varsa veya kullanımıyla ilgili sorularınız varsa (şirketinizin gizlilik politikası da dahil olmak üzere), lütfen şirketinizin IT Yöneticisine başvurun.

Destek için Cisco Destek Forumları'na http://supportforums.cisco.com danışın veya desteklenmeyen cihazlarla ilgili sorunlarla karşılaşırsanız jabberfeedback@cisco.com adresine e-posta gönderin.

Pazarlama URL'si

http://www.cisco.com/go/jabber

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.